Co si obléct na předpremiéru Drákuly?

Murderous.Doll

06.10.14 09:46

Ahoj,

byla jsem pozvána do kina na předpremiéru filmu Drákula a bylo mi řečeno, že na předpremiéry se chodí, nebo by se alespoň mělo chodit ve společenském. Nikdy předtím jsem na předpremiéře, či premiéře nebyla a tak bych ráda poprosila o radu, co vlastně na sebe vzít?
Malé černé a baleríny/lodičky? Anebo spíše něco takového: ?


Reklama

 

Ani jedny z siat na Vasich foto sa podla mna velmi nehodia. Mne by sa pacilo nieco taketo s lodickami

Modigliani +8789/-2950

06.10.14 10:29

 

Do kina ve večerních šatech - to není nejlepší nápad, odpolední bohatě stačí. I tak se domnívám, zvlášť pokud se jedná o promítání v ČR, že se v nich budete mezi odžínovaným davem cítit možná trošku nesvá.

Betty J. +32590/-3888

06.10.14 10:44

 

I když slovo předpremiéra zní honosně, je to kino a byla byste těžce overdressed. Uvidíte, kolik tam bude otrhaných džín. Cokoli smart casual bude v pohodě..

g.kala +10335/-721

06.10.14 14:26

 

Tím „společenským“ oblečením bylo myšleno spíš aby někdo nepřišel v šortkách vyrobených z džín urváním nohavic, v žabkách a ve vytahaném nátělníku. Cokoli, z čeho nebudou padat nitě a vyčuhovat kůže nad míru obvyklou, si myslím, plně obstojí, počínaje slušnými riflemi s nějakým lepším trikem, košilí nebo halenkou a konče ne příliš přišlechtěnými „malými černými“ (viz foto výše). Dál bych rozhodně nešla. Dala bych prostor individuálnímu vkusu a vzala si to, v čem se cítím nejlíp (pokud to ovšem nejsou urvané džíny, žabky a vytahaný nátělník.) :-)

benyka +63498/-18178

06.10.14 17:54

 

Souhlasím s výše popsaným. Když se budete chtít pobavit, doporučuji vyhledat nějakou módní policii, která se často právě takovým předpremiérám věnuje. Tam zjistíte, že i „NAŠE VZORY!!“ tj. celebrity chodí na slavnostní premiéry v džínách, okopaných botách a nudných tričkách. Nebo se podívejte, v čem přišli na premiéru Fantoma opery, kam byl dán přísný dress code a přesto mnozí dorazili jako šupáci.
Určitě neuděláte chybu s jednoduchými (třeba i podzimními šaty) nebo sukní s lepším tričkem (tj. žádné pohádkové postavičky a debilní nápisy). Baleríny asi ne, aby Vám nebyla zima ;)

sosha +2201/-628

06.10.14 19:27

 

Já bych vůbec nic velmi slavnostně vypadajícího nevytahovala. Pokud je to v klasickém kině, byla byste hodně mimo. Udělala bych to rafinovaně a vzala si něco, co lze považovat za lepší oblečení, ale zároveň se to pořád dá nosit i běžně. Prostě zlatý střed. Něco takového:

Je to sice předpremiéra, nicméně ti, co budou psát recenze přijdou na 100 % v džínsách, režisér a herci přítomni také nebudou. Pokud se tedy jedná o ten zahraniční film a neuniklo mi, že Češi natočili také takový. Byla jsem na promítání, kde byli přítomni herci i režisér a oni sami měli na sobě džínsy. Stejně tak všichni okolo. Je to prostě kino, ne divadlo.

andiedvorakova +8735/-1219

07.10.14 18:29

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama