Dlouhé kožené rukavice

Rebecca Smile

04.06.12 14:51

Nevíte náhodou někdo, kde sehnat dlouhé modré kožené rukavice? Mohou být jak z pravé, tak i umělé kůže. Přeryla jsem snad celý internet a nic jsem nenašla, no a sortiment v českých obchodech snad ani nekomuntuji. Chápu, že teď ještě není v obchodech podzimní/zimní sezóza, ale pochybuji, že se tento druh zboží vůbec objeví. Kdyby někdo měl alternativní řešení, budu také moc ráda.

http://bootlovers.typepad.com/…is-2006.html

 

Zkuste kontaktovat: http://www.fler.cz/j-blackwill Dělají rukavice na zakázku.

Bugatti +49838/-5436

04.06.12 16:12

 

rukavice Papež dělají rukavice na zakázku. Obraťte se na info@rukavice­papez.cz Jejích stránky jsou hrozné, ale vyrábí to úžasné rukavice, z velmi kvalitní kůže (já mám z kozlečiny), perfektně ušité. Mívají je třeba v Debenhams, můžete se tam zajet podívat. Nebo na tu Dobříš, no :)
Případně ještě zkuste Kreibicha - ale kamennou prodejnu, ne eshop (ten se mi zdá být dost nepřehledný a hlavně neúplný).

ale ať tak nebo tak, teď v létě budeš kožené rukavice shanět velmi těžce. Koženku bych na tvém místě nekupovala - v koženkových dlouhých rukavicích ti bude buď zima nebo vedro, nebudou pohodlné na nošení, budou tlačit a odrbávat se… do toho bych fakt nešla.

modra_kocka +6517/-2204

05.06.12 13:39

 

Rukavice Junek. Jsem nesmírně vybíravá, ale tyhle vypadají velmi kvalitně. Prý šije pro jakýsi luxusní pařížský butik, nevím pro jaký…

picnick +1/-0

05.03.13 19:22

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit