DOBRÁ ŠVADLENA - JIŽNÍ ČECHY

Baru11

19.06.12 09:26

Nevíte prosím někdo o opravdu dobré švadleně v JČ kraji? Nejlépe Budějovice a okolí. Potřebuju podle návrhu ušít svatební šaty. Díky moc


Reklama

 

Dobrá švadlena bývala v Krajinské nad drogérií (DM)…nechávala jsem si u ní kolikrát přešívat sukně, šaty apod. a jednou šít šatičky na maškarní a vždycky spokojenost - ale je pravda, že s něčím tak „velkým“ jako jsou svatební šaty nemám u ní zkušenost.

Woey +1093/-331

19.06.12 12:48

 

Výborná je paní Nováčková. Má salon v pasáži Krajinská. Nechala jsem si u ní šít šaty na věneček (můžu dodat fotky) a viděla jsem od ní i hodně krásných kostýmků a svatebních šatů.
 http://www.salongaia.cz/

EmSmile +177/-54

19.06.12 15:54

 

Souhlas, paní Nováčková je jednak hrozně milá a jednak hrozně šikovná. Zkušenost s šitím svatebních šatů má, myslím, že původně šila i šaty do půjčoven. Rozhodně bych zkusila zajít se tam zeptat.

U paní nad DM jsem byla jednou kvůli večerním šatům a pořád se mi snažila vnutit její představu, která se s tou mojí vůbec neshodovala. Měla tam i vystavených pár modelů a ani ty mě nezaujaly (spíš mě vyděsily)…je to už 2 roky, možná je tam teď někdo jiný. Tohle byla myslím Ruska, nebo Ukrajinka

A pokud by nebyl problém dojíždění, tak výborná je i paní Graňová v Trhových Svinech. Sama s ní zkušenost nemám, ale slyšela jsem na ní ze všech stran chválu.

lenee +129/-22

19.06.12 18:57

 

Já mám výtečnou zkušenost zde: http://kerr.webnode.cz/, mám odtud maturitní šaty nejen já ale i několik mých kamarádek. Neděsit se zjevu švadelny, vypadá trochu neupraveně ale je precizní a milá. Posílám fotku mých šatů pro představu…(spod­nička a šifonový vršek s transparetní černou krajkou..)

babakoko +2174/-666

20.06.12 15:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama