Doplňky a účes ke svatebním šatům

petruseme

28.07.15 14:27

Dobrý den,

chtěla bych poprosit o radu jaké šperky bych měla volit ke svým svatebním šatům? A také si nevím rady s účesem, mám bohužel krátké a velmi jemné vlasy těsně pod uši. Poradíte?

Děkuji

Petra


Reklama

 

Šperky - nic na krk, je tam krajka. Takže jen náušnice. když máte krátké vlasy, daly by se vzít výraznější, delší náušnice.
Vlasy bych asi natupírovala - zvedla a dala k nim něakou čelenku s ozdobou - buď látkovou nebo i kovovou. Je toho všude dost. Potom bych ty náušnice volila nějaké drobné, ať toho nemáte na hlavě hodně.
Ještě byste se měla rozhodnout, jestli chcete závoj.
Jinak s účesem samozřejmě poradí kadeřnice - můžete u ní udělat zkoušku.
Předpokládám, že budete mít jiné boty.

petruseme: Odpověď mi pomohla, děkuji!

SkyP +2562/-698

28.07.15 14:53

 

Náušnice bych dala jen pecky, žádné visací. Můžete si vzít i náramek.

 

Vlasy se dají buď vyfoukat narovno, nebo můžete u kadeřnice zkusit třeba pokládanou vlnu (ale chce to opravdu zkusit předem).

petruseme: Odpověď mi pomohla, děkuji!

shanimplavkynahrocha +85710/-18342

28.07.15 19:24

 

Také bych doplňkama šetřila, šaty jsou zdobné samy o sobě, účes bych vybrala jednoduchý. Ale nelíbí se mi boty, které máte k šatům na fotce, přijdou mi moc takové těžkopádné…ale třeba máte v úmyslu vzít jiné.

Carla Bruni +547/-153

29.07.15 18:43

 

moc by se mi k těmto šatům líbily tyrkysové doplňky (nevím ale, jestli tu barvu máte ráda), myslím jednoduché tyrkysové lodičky a tomu odpovídající drobná ozdoba do vlasů - kvítek, ozdoba na čelenku apod. Ty šaty jsou krásné a díky krajce i poměrně dost zdobné samy o sobě, už bych to nepřeháněla. Perly a krajka + tato délka už to podle mě dobově posune někam hodně do minulosti (jestli to tedy není účel). Kabelku klidně miniaturní bílé psaníčko. Vzhledem k šatům ale pokud možno jednoduché, bez řasení, krajkových aplikací, atd. Přeji krásnou svatbu.

aerofrog +1879/-575

03.08.15 10:42

 

Obecně bych procházela pinterest, ukládala, co se mi líbí a pak to ukázala kadeřnici… co se doplňků týče, tak já jsem hrozně, hrozně unešená z bílých šatů, barevných bot a barevené stuhy v pase! 

Tak pokud máte nějakou tématickou barvu…?? :)

justynasolene +228/-41

28.07.15 19:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Polské šaty udělaly vévodkyni špičatá prsa

Vévodkyně Kate společně se svým manželem princem Williamem... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Zara žere těla

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Dala jsem na nějaký čas kritice dovolenou, ovšem poslední návštěva... Celý článek


Reklama