Doplňky + boty k šatům

miramis

05.01.16 13:53

Dobrý den,
můj dotaz má dvě části:

a_ sháním boty k šatům. Ty jsou prakticky totožné jako na obrázku (barva, materiál, střih), až na mašli v pase. Ta na skutečných šatech chybí. Sháním boty, nejlépe černé, na podpatku (pod 8cm), ale takové, ve kterých by se dalo pohodlně chodit. Háček je v tom, že mám širokou nohu a obyčejné lodičky mi z ní padají. Nepomáhají ani rozličné druhy gelových polštářků pod chodidlo či patu.
To, co sháním jsou tedy boty vhodné k šatům, ideálně s páskem kolem kotníků či přes nárt, tak aby z nohy neklouzaly, ale zároveň se v nich dalo pohodlně chodit. Dalším faktorem zužujícím výběr je fakt, že mám větší kloub od palce u nohy a do páskových bot se většinou nevejdu ničím jiným, než právě prvním článkem palce. Proto se poohlížím po uzavřených botách (neb esteticky ten kloub také zrovna nevypadá.. :D)

Mission impossible? doufám, že ne :D

b_ vlastním asymetrický pixie účes a nejsem si jistá, jaké doplňky k šatům zvolit.

Uvítám každou radu. Ples je příští týden.

Děkuji velice!

miramis


Reklama

 

Můžete zkusit taneční boty. Prodávají se i různé šířky. Třeba u Hellera. Sřihově třeba jako na obrázku. Jinak vyrobit na míru, ale to za týden asi nestíháte.
http://www.hellerdance.cz/…buv-151-5931
Mimochodem šaty jsou nádherné a s vaším účesem budete úžasná. Doplňky podle bot, ale asi nic moc výrazného. I tak Vás všichni uvidí pro ty šaty :)

miramis: Odpověď mi pomohla, děkuji!

SkyP +2562/-698

05.01.16 15:03

 

Taneční boty byť z nejlevnějších cenových kategorií dobrou volbou jsou, je třeba však důrazně upozornit, že v těch botech se může chodit jen ve vnitřních prostorách, rozhodně ne „po venku“, mají semišovou a celkem tenkou podrážku, takže by se velmi rychle zničily.

Moir +17896/-2748

06.01.16 08:43

 

Přikláním se k nějakým tančením botkám, které klidně můžete volit v černé barvě, jak jste chtěla. Pokud byste chtěla jiné, stejně vám asi moc neporadíme. Podobné problémy má moje mamka a každé boty musí prostě zkusit.
Váš účes je k šatům skvělý, umím si představit uhlazenou variantu stylingu stejně jako nějaké vlny. Šaty mají výrazný střih, takže bych volila jen decentní naučnice (např. jednoduché perličky a třeba jeden nápadnější prsten doladěný k naušnicím. Nebo můžete vyměnit prsten za decentní náramek.

Cleira +778/-153

05.01.16 17:53

 

V návaznosti na Moir hlásím, že třeba Kozdra (výrobce tanečních bot) na požádání a za úplatu boty i podlepí, aby se v nich dalo i ven (vyrábí i svatební boty)

Solathis +17126/-3428

06.01.16 15:51

 

Ty šaty jsou nádherné!!! Dejte pak fotku sem do galerie! S botami neporadím, ale doplňky rozhodně ve stylu šatů - jednoduché, elegantní, nic masivního - náušnice a slabší náramek nebo výrazný prsten by měly stačit.

linda21 +1886/-436

11.01.16 00:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama