Doplňky k retro šatům

Arome Alinka

07.05.13 13:59

Ahoj, koupila jsem si krásné šaty - teda mně se líbí moc- a taky se moc těším, až je budu nosit.

http://www.ebay.co.uk/…270975834876?…. Bohužel mi nejde stáhnout ta fotka, takže jedině přes odkaz.
Mám k nim i spodničku. Jelikož ale takové šaty mám poprvé, trochu váhám nad doplňky. Jakou kabelku, korále, náušnice či ozdoby do vlasů?
Jsem dlouhovláska…mám rovné tmavě hnědé vlasy pod lopatky a vypadám tak na pětadvacet.

Určitě nemůžu mít žádné boty na vysokém podpatku / bez pásku přes nárt, jelikož špatně chodím, nižší podpatky, případně klínky zvládám. Jsem zvyklá na výrazný styl oblékání, nebojím se klobouků, rukaviček a jiných serepetiček. :-) Zatím jsem k šatům vymyslela čelenku od JaneBond s mušlemi a říční perly jako korálky, ale přemýšlím, jestli by to nešlo i jinak. :-)


Reklama

 

Ja bych to videla na boty „s teckem“, perly kolem krku a psanicko v jedne z barev, co jsou na satech- nic moc komplikovaneho, aby saty vynikly.

llolla +20277/-3414

07.05.13 14:39

 

Já bych to s doplňky moc nepřeháněla, ty šaty jsou šperkem samy o sobě. Nedávno jsem v takovém tom obchodě „serepetičky za 39,–“ viděla náušnice - koule ve všech možných barvách, takže bych zkusila si koupit jedny v barvě motýlů. Pokud se Vám nechce nic shánět, tak jednoduché perly, malou jednoduchou kabelku. Jako boty krásně půjdou ty (už zmíněné) lodičky s téčkem.

Sicilianwidow +6288/-1280

07.05.13 19:20

 

Náušnice – barevné retro nacvakávací, ideálně tmavě zelené, stejná barva korálů kolem krku, spíš kratších, ale klidně větší kuličky. Zelené botky? Zelená kabelka? Klobouk klidně zelený/žlutý, zaáleží co vám sedí


 

Enefa +1339/-183

07.05.13 22:06

 

Hodí se k tomu i růžová. Nebo červené pery a červený lak na nehtech. Nebo žluté sandále. Třeba jako: nebo 

thecherry +229/-131

09.05.13 19:39

 

Volila bych asi lodičky nebo sandály na nižším klínu či podpatku v bílé nebo naopak kontrastní barvě (červená, výrazně růžová, žlutá,tyrkysová..). Do stejné barvy bych ladila i kabelku - nejlépe psaníčko. Vlasy do vysokého culíku či drdolu se „zapíchnutým“ motýlem v barvě bot a kabelky, do uší menší náušnice (nejlépe obyčejné kuličky). V případě světlých bot a kabelky bych volila výraznější jednobarevné korále na krk a náramek nebo prsten. Vše spíš jednodušší aby šaty nezapadly.

Zuzík.praha +13/-11

13.05.13 16:34

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama