Doplňky k modrým šatům

Michelle88

08.01.13 18:32

ahojky,
ráda bych znala Váš názor na tyto šaty a jestli se hodí na svatbu. Svatba je až v červnu. Šaty jsou více do tyrkysova, než je na obrázku a jsou tak 10 cm nad kolena.
Byla bych také ráda, kdybyste mi poradily s výběrem doplňků, psaníčka/kabelky a hlavně barvu bot. Společenské boty mám jenom černé a nemyslím si, že by se zrovna k těmto šatům hodily.

Předem moc děkuji za odpovědí a za rady! :)


Reklama

 

Jestli se hodí je těžká otázka, a nějlépe Vám na ní odpoví buď pozvánka nebo nevěsta… Ale pokud jako dress code není udána white tie, vhodné by být snad měli. Možná jen na obřad v kostele by se hodilo mít zakrytá ramena, nepříklad nějakým šálem.

Co se týká barev doplňků, černou bych nutně nevylučovala, i když k černovlásce v těchto šatech by asi sedla víc. Pokud máte v úmyslu arzenál bot rozšířit, mně osobně by se šaty líbily s tělovou, stříbrnou, fuksiovou nebo i hnědou do koňakova - podle totho, jaké odstíny vám sedí…

Em H +520/-214

08.01.13 18:49

 

Dobrý den, šaty mi na „standardní“ svatbu přijdou vhodné (mladistvý vzhled podle mě na škodu není). Na vašem místě bych se kromě výše uvedených doplňků zamyslela ještě nad sáčkem/plédem i v červnu může být chladno. Obecně bych vám doporučila barvy: stříbrná, starorůžová, fuchsiová (pokud jste odvážná), smetanová (na pléd), možná lila (odstín šatů nejde z fotky přesně rozeznat), nude, nebo jejich kombinaci např. stříbrné boty, sříbro-šedý pléd, fuchsiové psaníčko nebo starorůžový pléd a boty, stříbrné psaníčko s „kameny“

Daniela1991 +970/-245

09.01.13 07:21

 

Šaty mi přijdou trochu z kategorie první taneční (tudíž pro věkovou kategorii 21-35 trochu nedospělé). Nicméně barvy bych vybírala spíš světlé- starorůžová, smetanová… Kabelku i doplňky asi jednoduché, ten vršek šatů je dost členitý a mohlo by se to třískat.

llolla +20277/-3414

08.01.13 19:13

 

Mně by se líbily s pastelově růžovou, fuksiovou, tělovou, lososovou… určitě bych si vzala psaníčko nebo kabelku přes jedno rameno, cross body pás by se tloukl s členěným vrškem. A pokus je svatba v kostele, přehodila bych přes sebe šál (navíc v kostele je zima).

Audrey.Piper +5681/-1591

08.01.13 19:31

 

Mně přijdou šaty v pohodě a když říkáte, že máte do společnosti jenom černé boty, tak bych Váš arzenál rozšířila o lodičky v tělové barvě, protože ty se Vám docela určitě budou ještě hodit. Zbytek doplňků pak můžete nechat v podobných barvách (tělová, béžová, krémová, starorůžová a tak podobně) a klidně by podle mě mohly být i štrasové (myšleno šperky, případně nějakými kamínky zdobené psaníčko). Když si představím do kombinace nějakou hodně „barevnou“ barvu (tedy ne-neutrální), tak mi to přijde už málo společenské. Možná tmavomodrá by byla zajímavá?

prettywoman +538/-158

09.01.13 08:11

 

Tak boty bych zvolila buď bílé nebo stříbrné…

jituliiik +2641/-374

08.01.13 18:57

 

Mně na běžnou českou svatbu na radnici přijdou vhodné :) zkombinovala bych s červenou a béžovou: červená: náušnice, výrazný náramek, psaníčko + doladit rty a nehty
na krk vzhledem ke střihu nic
béžová: klobouček ale s červenou ozdobou, lodičky a sáčko (pokud je zamýšleno), popř. rukavičky
V kombinaci s černou by mě nenadchlo ani nepobouřilo.

bf +9/-13

08.01.13 20:42

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama