Doplňky ke krajkovým šatům

domecekkk

21.01.13 11:24

Mám dotaz ohledně doplňků k těmto šatům. K délce chci dodat jen, že šaty mám prodlouženy až ke kolenům:)Napadly mě nějaké perličkové náušnice. Šaty jsou výrazné i díky mašli na zádech a proto bych se do ničeho divokého pouštět nechtěla.
Díky za nápady:)


Reklama

 

jen náušnice, delší, ale spíš decentní a jemně vyčesané vlasy. boty určitě nějaké super extra klasické, jak byste chtěla jít do extra jehel, nedejbože platformy, kamínky a pišišurynky, už to začne zavánět. boty klidně černé, nude, nebo barvu, jakou budete mít i na psaníčku, ale já už mít takové šaty a postavu do nich, tak jdu za černou můru a beru klasické černé lodičky, matná kůže, podobně i psaníčko. sice by to nebylo inovativní atd, ale tyhle šaty potřebují opravdu zlehka našlapovat, aby se ženská neocitla vzhledově jinde, než chce

mikita.miki +27392/-3746

21.01.13 14:14

 

Šaty jsou hodně výrazné, takže doplňky určitě jemné, ať krajka působí slavnostně a ne sexí. Perly jsou myslím hodně dobrý nápad, boty a psaníčko můžete mít asi v jakékoli barvě, která se vám zalíbí, jen bych se vyhnula hodně lesklým materiálům, jedna mašle stačí :-)

Lisa. Ginmi +1324/-173

21.01.13 14:01

 

Bože lekla jsem se když jsem viděla ten obrázek, že máte vážně tyto šaty v původní délce… Uff tak aspoň, že je máte prodlouženy… Jinak sice jste se na to neptala, ale přijde mi, že zadní díl šatů je průhledný, takže podle toho řešit i podprsenku. Jinak myslím že boty si můžete vzít snad všechny barvy (za mě teda kromě černé, červené a bílé- i když pro mě za mě i tyto). A k tomu bych už dořešila i psaníčko. A jako doplněk bych brala nějaké vysací naušnice a vyčesané vlasy. Nic na krk ani na zápěstí. Možná tedy ještě prstýnek…

BarunkaN +483/-175

21.01.13 13:14

 

Ty šaty jsou nádherné! Mít na to tělo, beru je hned ;) Doporučila bych perly na zápěstí a do uší, do ruky určitě psaníčko. Co se týká bot, já bych si nejspíš vzala nude lodičky, popř. ocelově šedé. Ale pokud se nebojíte barev, určitě se to dá nakonec kombinovat s jakoukoli barvou, jde jen o to, na jakou příležitost šaty máte ;)

Sun1984 +318/-52

21.01.13 13:03

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama