Doplňky na electro swing

maxie7

07.10.14 16:13

Zdravím :)
potřebovala bych poradit ohledně doplňků na elektro swing, jenže nevím co přesně by to mělo být a kde to sehnat (ideálně v Brně). Takže budu vděčná za všechny tipy na kabelky, šperky a jakékoliv jiné doplňky. Nebo i nějaký návod jak si něco vyrobit :) Šaty jsem nějak moc neřešila, protože se mi kvůli jedné akci nechtěli kupovat a popravdě jsem ani na žádný nenarazila. Ale případným tipům kde je v Brně sehnat se taky nebráním ;) :D

Mockrát děkuji :)


Reklama

 

Myslím, že pokud nebudete kupovat retro šaty k téhle jedné příležitosti, je také zbytečné kupovat retro doplňky. Vzala bych si šaty s dostatečně širokou sukní, aby se mi dobře tančilo. Případně halenku a sukni. Něco, co sice má nádech retra, ale dá se to nosit i coby „ne-retro“, ať vám to pak po party jen neleží ve skříni. Třeba něco podobného by šlo:


Náušničky mohou být třeba obyčejné perličky nebo barevné kuličky. Ty seženete všude - drogerka, bižu stojany v C&A, H&M, Takku, New Yorkeru… Nevím, jak máte dlouhé vlasy, ale návod na případný účes určitě najdete na googlu třeba pod „retro hairstyles tutorial“. Líčení bych zvolila klasické: dokonalý podklad, výraznější linky, řasenka, červená (růžová, fuchsiová) rtěnka v odstínu, který vám nejvíc sluší.

Když jsem koukala na fotky z electro swingových akcí v Čechách, tak nikdo tam nebyl vyloženě retro. Tak myslím, že přijít v kostýmu, by byla hrozná křeč. Neumím si moc představit, že tam do očí bijící retro zapadne. Proto bych se kabelkám s kočičkami a holčičkami vyhnula, pokud nejste vyznavačka lolita stylu. Pro představu, lidé budou nejspíš vypadat podobně (tj. vezmou si džíny):Tak zvažte, jak moc chcete být retro :)

maxie7: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8735/-1219

09.10.14 11:29

 

Ahoj, taky se tam chystám! Zajímavé kabelky nakupuju tady: http://www.faerie.cz/…ik/9-kabelky (není to úplně klasické retro, ale na electroswing se ji nebojím vzít), retro šperky beru odtud: http://www.laalmara.cz/…ie-a-doplnky?…, jinak za zajímavými kousky se vracím i sem: http://www.peripetie.cz/ a retro šaty se v Brně dají najít tady:
http://www.poshme.cz/obleceni/saty/.

maxie7: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Antigrey +475/-350

07.10.14 17:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

ERDEM uzavřel spolupráci s řetězcem H&M

Kolekce bude dostupná od 2. listopadu 2017. Erdem Moralioglu je... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Nezapomenutelné filmové kostýmy

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Ve slavných filmech vždy najdete také výjimečné šaty. Mezi ty... Celý článek


Reklama