Doplňky na svatbu

w0m4n

26.04.14 22:22

Zdravím!

Chcela by som poradiť ohľadne doplnkov na svadbu. Na svadbe budem družička, nevesta sa rozhodla že družičky a doplnky budú ladené do ružovej (cyklamenovej)/fi­alovej farby.

Mám zatiaľ k dispozícii topánky (tie pre dĺžku šiat nebude asi veľmi vidieť. „Lesklá časť“ je satén - niečo medzi béžovou a zlatou farbou.

Akú kabelku + bižútériu by ste odporučili?

Kabelku (listovú) si chcem zohnať vo farbe nude, alebo jednej z farieb na topánkach(aby sa hodila k lodičkám, ale aj na bežné používanie, nie len na túto príležitosť)

Chcela by som výrazné visiace náušnice v kombinácii zlatá + cyklaménová.

Vlasy si plánujem vypnúť, resp. aspoň trošku podvihnúť, aby vynikla čipka na šatách.

  • Pridávam fotku partnerovej kravaty.

Ďakujem za návrhy!


Reklama

 

Já moc nevím, jako radu chcete, když už jste si vlastně odpověděla sama :-D Šaty krásné, boty taky. Vlasy určitě nahoru.

Jako doplňky bych si vzala náramek a náušnice (ale nic výrazného, abyste neodtáhla pohled od krajky na šatech) ve stejném stylu - záleží na vás, jestli preferujete stříbro nebo zlato, hodí se obojí.

A psaníčko? Volila bych zlaté, stříbrné, světle růžové, nude… barev se hodí dost, spíš bych se odpíchla od toho, jakou barvu pak dále využijete.

Jo a ještě bych se poptala nevěsty, jestli plánuje pro družičky kytice - pak bych psaníčko ladila k barvě kytky, aby se vám netlouklo x barev (šaty, psaníčko, doplňky, kytice).

Ladie +2064/-351

27.04.14 16:34

 

Taky myslím, že jste si vybrala a poradila dobře sama :-) Souhlasím s Ladie co se týče doplňků a účesu. Jen u toho psaníčka - neberte si ho na obřad, dejte ho podržet příteli. Nepotřebujete ho a kdyby naopak nevěsta potřebovala upravit šaty nebo tak něco, tak se psaníčkem případně ještě kytkou v rukách jí budete k ničemu.

ProfZav +1442/-319

28.04.14 09:01

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama