Dotaz na barvu doplňků a psaníčka

SharkaP

14.07.16 22:08

Dobrý večer, potřebovala bych poradit s výběrem vhodných doplňků - bižuterie k těmto letním maxi šatům Esprit na letní narozeninovou oslavu. Jsem vyšší postavy a mám tmavě hnědé vlasy kratšího střihu. K šatům mám letní žabky v béžové barvě. Jaký druh a barvu/barevnou kombinaci bižuterie a psaníčka k těmto šatům nejlépe zvolit? Moc děkuji za rady a Vaše nápady ;-)


Reklama

 

k těm šatům se žabky podle mě nehodí. resp. mě nenapadá nic, co by vypadalo jako „dressy“ žabky. šaty jsou poměrně elegantní k něčemu tak plážovému a ležérnímu, jako žabky. brala bych rozhodně nějaké elegantnější jemné sandálky. šaty mi připadají zdobené tak akorát na to, abyste si k nim vzala jen hladké šperky, třeba řetízkové visací naušnice, obroučkový náramek. nevím, jestli nosíte zlato nebo stříbro, mám pocit, že ozdoba kolem krku je barevně neutrální a šlo by obojí, ale řídila bych se tónem té ozdoby. boty anebo psaníčko bych volila v některé barvě na šatech a to druhé (tedy zase boty nebo psaníčko) buď v oné zlaté nebo stříbrné.

Jiná Realita +245771/-57425

14.07.16 22:14

 

Psaníčko bych zvolila buď v barvě bot nebo v některé z pastelových barev obsažených ve vzoru šatů (smetanová, oranžová, růžová, světle fialová) a na ruku bych dala soupravu několika různě širokých umělomnotných náramků ve výraznějších odstínech. Krk a uši bych nechala bez. Jen pokud máte dírky v uších „ucpala“ bych je nějakými nenápadnými peckami (perlovými?).

benyka +63631/-18186

14.07.16 23:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama