Elegantní oblečení do zaměstnání

Fiara

17.06.15 14:42

Dobrý den ráda bych Vás požádala o radu. V práci jsem změnila pozici, která vyžaduje elegantnější styl oblékání. Jedná se o kancelářskou práci v obchodě s metrovým textilem, tedy občasné návštěvy skladu, či práce s materiálem.

Můj šatník je teď stylizován převážně do pin up módy v barvách černá, červená, bílá, bordo a mentolová a nerada bych se tohoto stylu, či stylu 50. let vzdala.

Můžete mi prosím poradit jaké základní kousky ke kombinování pořídit. Předem moc děkuji za rady. S pozdravem Fiara


Reklama

 

Pořídila bych si k daným šatům nějaké padnoucí kratší sako nebo bolero,které k nim barevně ladí. Asi bych se jen vyhnula příliš letně vyhlížejícím kouskům. K nim nějaké nositelné lodičky. Dále byste mohla nosit volné formální kalhoty s vyšším pasem,které bych kombinovala s různými halenkami a košilemi. Nenosila bych příliš bižuterie,stačí jeden kus, šaty budou svým střihem už tak dost výrazné (aby to ve finále nepůsobilo spíše jako kostým „pin up“ ženy). V zimě je dobrý propínací svetřík,který se dá pak kombinovat jak se šaty,tak s kalhotami. Ještě mě napadl kalhotový kostým nebo varianta s úzkou „pencil“ sukní.

ještěřička +27093/-9344

17.06.15 15:59

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama