Elegantní oblečení do zaměstnání

Fiara

17.06.15 14:42

Dobrý den ráda bych Vás požádala o radu. V práci jsem změnila pozici, která vyžaduje elegantnější styl oblékání. Jedná se o kancelářskou práci v obchodě s metrovým textilem, tedy občasné návštěvy skladu, či práce s materiálem.

Můj šatník je teď stylizován převážně do pin up módy v barvách černá, červená, bílá, bordo a mentolová a nerada bych se tohoto stylu, či stylu 50. let vzdala.

Můžete mi prosím poradit jaké základní kousky ke kombinování pořídit. Předem moc děkuji za rady. S pozdravem Fiara

 

Pořídila bych si k daným šatům nějaké padnoucí kratší sako nebo bolero,které k nim barevně ladí. Asi bych se jen vyhnula příliš letně vyhlížejícím kouskům. K nim nějaké nositelné lodičky. Dále byste mohla nosit volné formální kalhoty s vyšším pasem,které bych kombinovala s různými halenkami a košilemi. Nenosila bych příliš bižuterie,stačí jeden kus, šaty budou svým střihem už tak dost výrazné (aby to ve finále nepůsobilo spíše jako kostým „pin up“ ženy). V zimě je dobrý propínací svetřík,který se dá pak kombinovat jak se šaty,tak s kalhotami. Ještě mě napadl kalhotový kostým nebo varianta s úzkou „pencil“ sukní.

ještěřička +26284/-9038

17.06.15 15:59

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Sarah navrhuje diamantovou kolekci

Londýnská designérka Kat Florencová oslovila Sarah Jessicu... Celý článek

Poslední článek:
Podzimní útok pletacích jehel z Fleru

Ruční práce, s láskou pletené autorské svetry z kvalitní vlny... to... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit