Hodí se hnědé doplňky k černým šatům?

Greeny

22.12.12 13:13

Koupila jsem si malé černé s krajkou a uvažuji, zda bych si k nim mohla vzít doplňky v tmavě hnědé barvě. V černé totiž žádné nevlastním a ani si je nechci kupovat.
Hnědo-černou kombinaci nosím ráda, k mému typu se hodí, jsem brunetka a nejsem nijak bledá. Bohužel však bývá tato barevná kombinace sem tam kritizována, tak by mě zajímalo, zda je vhodné jít takto třeba na ples.
Případně, jaké (nejlépe neutrální) barvy by se daly místo hnědé použít - béžová, nude,…?

 

Já mám ráda černou+hnědou­+zlatou. Zlatá to krásně rozzáří a k té hnědé se hodí

Yla +1328/-197

22.12.12 15:11

 

ja by som si zobrala hnede doplnky, nie celkom tmave, aby bol medzi satami a doplnkami aspon nejaky kontrast. bezova a nude by tiez nemuseli vyzerat zle, ale neviem si to predstavit.

kappa +3258/-1130

22.12.12 14:32

 

Mně se tahle kombinace moc nelíbí (ale to bude pravděpodobně tím, že mi nesluší :D ). Doplnila bych to o třetí barvu, která by outfit lehce projasnila, stačí doplňky. Ať už je to ta zlatá, která tu byla zmíněna, nebo jakákoli jiná barva, která by se hodila k vašemu odstínu hnědé (pokud tmavě hnědá, tak například vínovou, tmavší zelenou, hořčicovou, modrou,…)

ajikkk +220/-51

23.12.12 15:52

 

občas bývá kritizována (třeba mě osobně vadí), nicméně občas nebývá, na každým vypadá jinak a stejně musíte zhodnotit vy, jestli vám to sluší, my to neuvidíme. Jiná barva nebo zlatá by možná pomohly, ale jestli by to s krajkou nebyla moc divočina…já bych se přimluvila za nude, ta je s černou hezká a hodí se ke všemu možnýmu.

Ofinovitá Áňa +1031/-344

23.12.12 23:25

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Řetězce bez vlastních nápadů. Okrádají návrháře?

Pamatujete na slavnou scénu s modrým páskem z Ďábel nosí Pradu?... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit