Hodí se tyto šaty na svatbu?

Ryanee

19.04.16 17:43

Dobrý den, prosím o radu. Hodí se tyto šaty na svatbu? Nejsem svědek, jsem běžný host. Je mi třicet, jsem blondýna, 160/52. Líbí se mi ty světlé, ale to se asi na svatbu nehodí, že… Tak leda ty modré, vínová mi nesluší, myslím… A jaké doplňky by se hodily? Pokud máte tipy na jiné šaty, ráda se inspiruju. Děkuji! :-)


Reklama

 

Jak se to vezme. Slušné krajkové šaty s podšívkou délky ke kolenům nebo těsně nad se na svatbu hodí. Nekvalitní šaty za 300 posílané z Číny nebo odjinud z Asie se na slavnostní příležitost nehodí, podle fotek budou navíc nejspíš dost krátké. Co se týká barev, tak není vhodná bílá a podobné barvy, tedy ani smetanová a sv. béžová (což je podle popisu u nabídky šatů tento případ; na fotce mi přišly spíš sv. růžové, což by šlo). Doplňky neporadím, zkuste raději ještě jiné šaty, krajkových je teď všude spousta.

Ryanee: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kohlida +1443/-325

19.04.16 21:34

 

Pokud se jedná o model z fotografie a Vám je tolik, kolik uvádíte, pak určitě ne, a to ze dvou důvodů: ty šaty budou příšerný hadr pravděpodobně z nepříliš kvalitního materiálu, o zpracování nemluvě, kromě toho tyhle třeskutě krátké „panenkovské“ modely je vhodné přenechat děvčatům ve věku do patnácti let, zajít do slušného obchodu a koupit něco pořádného.

Betty J. +32596/-3890

20.04.16 09:22

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Blogerky v letech: Glamour styl a extravagance

O mladých módních blogerkách si přečtete na každém rohu. O starších... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek


Reklama