Hodinky WeWood

coolOliver

23.06.15 21:33

Prosím, nemá někdo zkušenost se zmenšením obvodu pásku u hodinek WeWood? Ověřený stařičký hodinář odmítl..prý se s takovými hodinkami ještě nesetkal..což chápu, ale problém to neřeší. Ačkoliv je konkrétně model Jupiter údajne unisex..tak myšleno asi i pro hrochy. Bohužel hodinky jsou bez této úpravy nenositelné. Ideálně hodinářství v Praze. Děkuji za tipy.


Reklama

 

Podle obrázků to vypadá, že je řemínek spojen klasickými stěžejkami. Jestli jo, tak vám to udělá každý hodinář, který se nelekne nezvyklého materiálu. I na netu píšou, že je to klasický řemínek, který se zmenšuje jako všechny ostatní vyndáním dílků, takže bych se zkusila zeptat v jiném hodinářství (možná je váš stařičký hodinář jen konzervativní) a nebo se zeptat tam, kde byly hodinky koupeny či ve specializovaném e-shopu (http://www.woodies.cz/eshop/wewood), jestli by vám něco neporadili.

Réza4 +8243/-574

24.06.15 09:29

 

Dobrý den, já tedy obrázek nevidím, ale podívala jsem se na odkaz, co udává Réza4. Jestli je to na takové malé šroubečky, tak jsem měla podobný problém s hodinkami Tissot. V několika hodinářstvích mě odmítli, že tak malé šroubováčky nemají. Ale potom jsem zašla do prodejny Klenoty Aurum (v Praze na Andělu - bohužel, myslím, nedávno zrušená prodejna) a tam bylo za 20 minut a 130 Kč hotovo, zkráceno. Takže stejně jako Réza4 radím - zkoušet to jinde.

Birgit +106/-19

25.06.15 22:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama