Hřejivý černý svetr

LeKarolinaK

21.11.14 19:22

Zdravím :)
Chtěla bych se zeptat, zda některá zde nevíte, kde sehnat nějaký skutečně teplý a hřejivý černý svetr. Bylo by ideální, aby měl i rolák. Potřebuji nutně na zimu svetr, který mě udrží v teple. Takže asi nějaký z vlny by byl ideální. Ale těch 8% ve svetrech z HaM nepovažuji tak úplně za dostatečné a navíc jsem neviděla žádný tohohle jednoduchého stylu s rolákem.

Přiložené obrázky jsou čiště ilustrativní fotky z nějakých zásilkových obchodů, jen pro lehkou představu jak bych chtěla aby svetr vypadal, může být dlouhý, nebo krátký (i když preferuji krátký).

 

Kdysi tady někdo doporučoval woolovers.com na vlněné svetry a já jsem mu za to vděčná. Mají tam velký výběr a přijatelné ceny. Pravidelně tam mají slevy (max. 15%) a občas je i akce poštovné zdarma.

LeKarolinaK: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lenka1234567 +91/-24

21.11.14 20:16

 

Také se přikláním k woolovers.com - výběr střihů i barev je až k neuvěření, mívají příjemné akce (poštovné zdarma, množstevní slevy apod), svetry jsou v ČR během pár dní…
jen snad doplním, že barvy bývají trochu méně výrazné než na obrázku (což ale u černé asi není co zkazit) a je třeba koukat na velikostní tabulky u každého svetru zvlášť, liší se, nemají univerzální tabulku pro vše.

LeKarolinaK: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Martini90 +2101/-350

22.11.14 19:27

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit