Hříšný tanec:)

barakar

09.03.16 15:16

Ahoj všem, příští pátek mám jít na oslavu narozenin - soukromý ples - ve stylu Hříšného tance. Ráda bych vypadala dobře a zároveň se trefila do zadání, mohl byste mi někdo prosím poradit, co by bylo vhodné a případně kde to koupit/půjčit? Předem díky za pomoc:)

 

Tak si skúste pozrieť film, alebo aspoň obrázky. Hádam viete, v čom vyzeráte dobre. Asi najjednoduchšie by bolo zohnať šaty, aké mala na sebe hlavná hrdinka v najznámejšej scéne filmu.

Pokiaľ to bude viac narodeninová party ako ples, teda nebudú podmienkou šaty, môžete ísť kľúdne do croptopu s naberanou sukňou alebo body s džínsovými šortkami. No pokiaľ ide o skutočný ples, tak vám teda moc na výber nedali. Vhodné oblečenie nájdete vo väčšine obchodov. Zrovna v C&A som kúpila šaty podobného strihu, ale v inej farbe.

Kassasndra +953/-543

09.03.16 16:42

 

Moje kamarádka měla ve stylu HT rozlučku se svobodou, pojaly jsme to spíše jako oblečení 80. let, já si koupila v sekáči upnutou fialovou sukni pod zadek ze „žabkoviny“ a nějaké lesklé tričko a jedna z kamarádek nám na trička sprejem podle šablony nastříkala „BABY“. Navlněné nafoukané účesy, parádní make-up, vypadaly jsme dobře :-)

ubeta +55/-2

10.03.16 09:49

 

Proč jen Baby, já bych šla třeba klidně za paní Schumacherovou, anebo za tu další paní :-))))))))))))))))

Ale vážně, co třeba halenka s odhalenými rameny (teď se dají dobře sehnat, namátkou třeba v H&M) a širší midi sukně do pasu?

Lucelle +3126/-1356

10.03.16 16:40

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Řetězce bez vlastních nápadů. Okrádají návrháře?

Pamatujete na slavnou scénu s modrým páskem z Ďábel nosí Pradu?... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit