Jak byste kombinovaly červené šaty do práce

Puca

31.03.14 21:25

Pracuji ve firme s pomerne prisnym dress codem, lec troufam si i na cervene saty - cerne sako a cerne lodicky + perly na krk jsou moje zachytna kombinace, v lete kremove sako a lodicky. Nekdy cerny pasek do pasu.

Potrebovala bych inspiraci na nove kombinace vyse poposane je sice elegantni, lec po tolika opakovanich uz lehce nudne - nejake neotrele (a s dress codem kompatibilni) napady?

 

Co nahradit zmiňovanou černou třeba tmavě modrou?

Jirkátor +15826/-4013

01.04.14 09:19

 

Co zkusit sako s nějakým vzorem, třeba černobílé proužkované nebo puntíkované? Na zimu bych kombinovala např. se skotskou kostkou, třeba klasickou burberry, prostě s nějakou s červenou barvou ve vzoru. Nebo také sako typu chanel, do béžova nebo tmavě modré s červenou kytkou jako broží.

dagur +3998/-778

31.03.14 22:09

 

A což takhle si koupit nové další šaty? :-)

Trubycka +1179/-207

01.04.14 18:46

 

nosíte šátky? pokud ano, nebo o tom alespoň popřemýšlíte, uvázala bych nějaký barevný - s obsahem červené,nebo pak modro-bílý, černo-bílý, elegantní uzel kolem krku. inspiraci hledejte u letušek
jinak kombinace, aby odpovídala dress codu asi barevně opravdu jen -v neutrálních černá, bílá, krémová/ nude, tmavě modrá. ale můžete si pohrát s materiály a střihy - buklé saka typu chanel (klidně olemované bílé s tmavě modrým lemem, k tomu tmavě podré lodičky, apod. nebo do krémova to samé, případně černo-bílá

scarlete +2626/-1460

03.04.14 17:07

 

Já bych řekla, že tyhle šaty se při troše snahy dají kombinovat s čímkoliv, pokud se to dobře doladí. Klidně bych tam dala i nějakou kontrastní, veselejší barvu, třeba žluté sako a doplňky a boty neutrální. Souhlasím s veselými šátky a klasickými vzory - puntík, proužek, skotská kostka, květy. Dokud budete barevně sladěná a upravená, neměl by být problém, podle mě je v dresscode mnohem důležitější střih oblečení a doladění outfitu než jeho barva (pokud to není fosforově růžová). Pokud máte zakázané i výrazné barvy a vzory, tak ale určitě nemáte zakázané pastelové tóny, nebo třeba temně zelenou (vánoční kombinace).

Potíž je, že nevíme, co přesně znamená „poměrně přísný dresscode“. To si každý může vyložit jakkoliv. Přísný dresscode je podle mě ten, kdy vám striktně nadiktují, co MÁTE nosit. Pokud vám pouze doporučí a některé věci výslovně zakážou, není to ještě tak zlé. Fandím vám, noste barvy!

Evženie +2036/-286

03.04.14 21:02

 

K těmhle šatům můžete vzít cokoli. Váš dresscode jste nijak neupřesnila. Zkuste třeba námořnickou kombinaci s bílou a modrou. Nicméně k jedněm šatům bych rozhodně nevymýšlela nesčetně možností, spíš bych měla mnoheré (to je slovo, co? :-D) šaty a tím pádem i mnoheré kombinace. :-D

corrigan +16781/-9340

07.04.14 13:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Pozor na bambule v Zaře

Zřejmě letos nebude příliš studená zima, a tak se obejdeme bez... Celý článek

Poslední článek:
Podzimní útok pletacích jehel z Fleru

Ruční práce, s láskou pletené autorské svetry z kvalitní vlny... to... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit