Jak doladit svatební šaty?

Zajuša

10.01.14 11:12

Milé pekelnice, prosím o radu.V druhé půlce února se vdávám, našla jsem si krásné šaty, viz. foto, teď mám ale trochu problém, co k nim obout a vůbec čím je případně doplnit.
Krajka je šedá, jinak jsou šaty bílé. Jsem blondýna, vlasy lehonce vlnité, po lopatky.
Botky jsem chtěla buď šedé, nebo stříbrné (viz.fotky vyhlédnutých)­..nebráním se ani jiným barvám, napadla mě růžová, modrá..rozhodně nějaké, které ještě posléze využiju, ne bílé.Ne s vysokým podpadkem (tak do 5cm) a radši uzavřené. Hrozí, že v nich budu muset ujít 2km po venku a oslavy budou na chatě vytápěné krbem, tak abych neomrzla:)Příp­.kdybyste měli tip na vyloženě „chodící“ obuv, která by se ale hodila k šatům.
A co doplňky?je kromě naušnic a účesu vůbec něco potřeba?Krajka je zdobná sama o sobě.Máte tip na účes stylově ladící k šatům, který by zvládla i šikovná svědkyně? Svatba bude nízkonákladová a nemám osvědčenou kadeřnici..Děkuju za tipy!


Reklama

 

Já osobně bych 100% volila klasické lodičky, abych nezmrzla. Nezdobené, nepřeplácané. A barvu bych sladila s barvou svatební kytky.

Ladie +2064/-351

10.01.14 12:11

 

Mě se velmi líbí tyhle typy účesů a myslím, že k těm šatům pujdou, jen nevím, jaké máte vlasy a obličej.
 http://www.pinterest.com/…13-4-braids/

kajiksuk +1768/-370

10.01.14 14:05

 

Ty účesy od kajiksuk se mi moc líbí, myslím, že to bude takové nedbale elegantní a na svatbu outdoorovou a chatovou se to výborně hodí. Pokud máte jako nevěsta jít po obřadu 2 kiláky, tak bych se nebála přezout na tu cestu do toho, v čem se vám půjde pohodlně - myslím, že je mnohem lepší, abyste měla klidně nějaký balerýnky (ale co když napadne?) než si celý večer nezatancovat apod. když byste měla otlačené nohy. (o: A co takhle kůň? To byste mohla mít střevíčky a nic by se nestalo (o:

Holkazpodkroví +2864/-766

10.01.14 16:58

 

Jak jste psala, tak bych si z doplňků vzala pouze náušnice (hezké by byly třeba perlové). Do vlasů bych zapletla nějaká kvítka. Mohou být i ty samé, jako budete mít ve svatební kytici. V květinářství Vám je připraví a je dobré je ještě před nasazením nalakovat. Vydrží až do rána - vlastní zkušenost :-)) Stříbrná barva bot by se mi k Vašim šatům líbila nejvíce. Já jsem před půl rokem koupila svatební boty (stříbrné) v dapi za 1200. A jak radí Holkazpodkroví měla jsem v zásobě balerínky, ale nakonec nebyly potřeba. Přezula jsem se až kolem 1 ráno. Ale paty jsem si preventivně zalepila. Přeji Vám krásnou svatbu ! :-)

quadraxa +1/-0

14.01.14 17:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama