Jak doplnit tyto šaty na svatbu? (oprava)

Shinach

27.07.15 17:34

Tak jsem si koupila šaty na svatbu, kam jdu jako host. Vím, že mi nesedí v horní části, ale mám maminku švadlenku a budeme ještě upravovat. Nicméně nevím, co za doplňky. Ráda bych pásek v některé z barev na květech (fialová/modrá/men­tolová), ale co dál (náušnice, náramek, náhrdelník- nemají, ale budou mít výstřih). Plus boty. Na podpatku nepřipadají v úvahu ze zdravotních i jiných důvodů. Ale sandály mi připadají už zas moc letní. A to vůbec netuším co případně přes ramena- nejradši bych nějaký pléd, nejsem zrovna nejhubenější a sako se mi kvůli jedné svatbě pořizovat nechce.


Reklama

 

Jak říkáte - jakákoliv výrazná barva z šatů, klidně červená, hlavně ne černá… Náhrdelník bych nebrala vůbec kvůli výraznému vzoru šat, spíš náušnice, a zůstala bych u jednoho šperku, ať jsou dominantní šaty. Ramena mi přijdou v klidu, pokud bude zima, můžete ten větší šátek nebo cardigan.

Shinach: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Suya +794/-212

27.07.15 19:45

 

šaty pěkný, pásek rozhodně v barvě, která je na šatech, ale spíš z těch světlejších a nebála bych se lesklé varianty…na krk nic - už se tam nic nevejde, volila bych masivní náramek…a boty - třeba lodičky s volnou špičkou nebo nepáskové sandály
http://www.eobuv.cz/…te-0200.html
http://www.eobuv.cz/…ent-129.html
 http://www.eobuv.cz/…tribrna.html

a v podobném stylu psaníčko

kočka Míťa +1868/-688

28.07.15 08:31

 

V C&A mají milion různých levných propínacích svetříků nejrůznějších barev, které, kupodivu (teda minimálně moje dva) mají i výdrž. Co kdybyste se zkusila kouknout, jestli ještě mají ten světle fialový, který by mohl barvou odpovídat té fialové z šatů? Ale raději je možná vezměte s sebou, to víte, barvy na monitorech…A pak mám ještě návrh z jiného soudku. Co kdyby maminka švadlenka šatům v rámci úprav vršku vyrobila nějaký sympatický výstřih do V?

aerofrog +1877/-575

30.07.15 10:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama