Jak nosit tmaše šedé šaty

bebra

26.01.16 15:00

Ahoj všem,
prosím o radu jak nosit tmavě šedé šaty na obrázku. Nenosím šaty s volnými rameny - zkoušela jsem šaty oživit barevným tričkem s dlouhým nebo krátkým rukávem, ale nebylo to „ono“. Nejlépe vypadají šaty s černým trikem a černými punčochami - celý outfit je ale potom moc tmavý. Nevím, jestli by pomohlo zvolit lehce průhledné černé punčochy, ne ty teplé, zimní. Nebo zvolit punčochy šedé? Kozačky nemám, nosím vyšší šněrovací boty. Moc děkuji.

 

Noste pod ně to černé tričko, nebo na ně různě barevné svetříky na knoflíky. K černému tričku můžete buď barevné punčocháče, nebo nějaké rozumně vzorované (aby se vzor hodil k vozu šatů, musí se zkusit). K barevným svetříkům noste punčocháče černé a šedé. barvy jak svetříků, tak punčocháčů můžou být jakékoli. Pokud Vám třeba žlutá příjde moc (což mě ne), tak volte vínovou, tmavě modrou, tmavě zelenou… Záleží taky, jestli je Vám 20 nebo 40 let…
Každopádně k šedým šatům můžete nosit skoro cokoli.

SkyP +2562/-697

26.01.16 22:55

 

Rolák by myslím také udělal dobrou službu.

Verhro +3860/-1099

27.01.16 11:50

 

Punčocháče šedé nebo černé, které mohou být slabší. Celkově ale barva punčocháčů outfit příliš nerozsvítí. Vsadila bych na středně šedé triko, pozor ale na odstín, doporučuji se vzít šaty do obchodu na sebe nebo s sebou.

LEVEBE58 +789/-380

26.01.16 19:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit