Jak povolit kalhoty

Alphard

06.07.13 18:18

Zdravím,

koupila jsem si sportovní kalhoty od AlpinePro (70 % bavlna, 30 % nylon) a bohužel jsou mi dost těsné v bocích (zvlášť při rychlé chůzi, nebo při dřepu), větší už mi byly moc velké. Je nějaký způsob, jak se dají v bocích trochu povolit? V obchodě mi říkali, že prý tyhle nepovolí ani se nesmrsknou, ale naivně věřím, že je nějaký způsob. Hubnout mě nebaví (navíc boky mám dost hubené), tak bych se Vás ráda zeptala, zda se dá něco udělat s těma kalhotama :-)

Předem moc děkuji.
Alphard.


Reklama

 

Vrátit, vyměnit za větší, ty upravíte, záševky v pase půjdou. Menší na větší těžko, kudy byste to nastavila, z čeho. Navíc funkční, sportovní oděv a u něj by teda byla dost ostuda, kdyby měl tu bezva schopnost po pár vypráních sežvýkačkovatět a vytáhnout se. A sportovní kalhoty asi taky nechcete mít tak natěsno jako třeba kalhoty na ven/do práce.

aailyyn +7987/-1727

06.07.13 20:08

 

určitě by šlo něco udělat,povolit např. záševky,pokud je dost látky ve švech tak je povolit,všít klíny podobné látky atd,ale za tu práci a vzhled všelijak upravených a přešitých kalhot to určitě nestojí. V dnešní době určitě na trhu seženete kalhoty které vám padnou. Já osobně umím šít,ale mám zásadu - pokud mi oděv perfektně nesedí,tak nebrat. Všelijaké přešívání a upravování mě nebaví a i ve výsledku to pak stejně není " vono "

eriam +6788/-533

06.07.13 21:09

 

Já si myslím, že malinko povolí, ale nebude to moc. Jestli by se daly povolit šitím těžko říct, ale osobně si myslím, že ve švu nebude dost látky, aby se daly rozšířit. Zkuste je chvíli nosit a pokud nepovolí samy od sebe, bude asi vhodnější je poslat dál a vybrat si jiný střih kalhot..

Kralicak +1549/-212

06.07.13 18:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Blogerky v letech: Glamour styl a extravagance

O mladých módních blogerkách si přečtete na každém rohu. O starších... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek


Reklama