Jak zachránit účes?

Puntíkatá koala

25.02.15 21:40

Mám moc milou a usměvavou maminku (která nechtěla mít a fotce přímo svůj obličej, tak byl pozměněn do komixovější podoby:))

Byla včera u kadeřnice, jen tak narychlo a s tím co jí udělala na hlavě je všechno, jen ne spokojená.

Chtěla bych se Vás, milé pekelnice, zeptat, co byste jí poradily. Jak přežít dorůstání vlasů a hlavně jaký účes by jí seděl.

Všem moc děkuji. :)

 

No ja neviem, ale mne sa to vcelku nezda zle. Akurat, by som umyla vlasy, na ruky jemne natrela Loreal out of bed to je taky modelacny krem, ale nie je mastny, a jemne este mokre vlasy postlacala a hlavne ten predok by som spevnila tym kremom aby bol tak dohora, cize smerovala vlasy od tvare dozadu. Neviem to presne popisat, ja mam kucery a najlepsi na upravy mi je tento modelacny krem on je skor ako tuzidlo ale nezlepi vlasy. Hned po umyti si predok vlasov na cele rukami upravim dozadu a aj to tym kremom zafixujem a ked vyschnu tak mi stoja dozadu. Pomohlo?

Puntíkatá koala: Odpověď mi pomohla, děkuji!

elte +65/-21

25.02.15 21:55

 

Nepřijde mi to tak hrozné, jen bych možná změnila barvu na jednolitou, jestli je to probarvené tak, jak se to zdá… ale blesk může klamat. Podobné účesy mohou vypadat i elegantně, ale nesmí to být „voživenej“ květák:

Nosfi +297/-104

26.02.15 21:07

 

mám přirozeně vlnité vlasy, foukám je přes kulatý kartáč a ten výše doporučovaný gel používám taky, ale nasucho, rozetřu na prstech a vlasy prohrabuji a nadzvedávám, vydrží načechrané celý den a nesplihnou. Pokud máte možnost zajít do nějaké prodejny pro kadeřníky, tak se ptejte na tzv. gumu na vlasy, na krabičce je G.U.M. je to snad ještě sušší než ten l´oréal

motiva +1211/-263

26.02.15 19:19

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit