Jaká barva kabelky k nude lodičkám?

kočičííí

22.02.13 18:24

Díky za rady ke kárované sukni, už ji mám. Při její koupi jsem ukořistila též nude lodičky. Jelikož jsem nikdy nenosila béžovou a podobné barvy, potřebuju ještě kabelku, která by je vhodně doplnila v outfitu laděném do šedobéžovo - krémova, možná tak ještě s oranžovým či čokoládovým páskem. Zároveň oboje hodlám taky nosit k bílým letním šatům, černým pouzdrovkám a tak podobně. No a rozhoduji se mezi odstínem kabelky béžovým či o něco světlejší ecru. Ecru by bylo podle mě chladnější, s nude více tón v tónu, béžová bude odlišnější, víc jaksi do teplého odstínu a malinko tmavší. Váhám váhám. Poraďte, odbornice.


Reklama

 

Podle mě je kouzlo nude lodiček právě v tom, že si k nim můžete vzít jakoukoliv kabelku, respektive ji vybírat podle oblečení. Pokud se snažíte ji co nevíc sladit, tak doporučuju co nejpodobnější barvu k botám.
Jinak se nebojte krémové lodičky nosit vážně s čímkoliv - červenou, modrou, pastelovými barvami… Tady se fantazii vážně meze nekladou.

Judy24 +10108/-983

22.02.13 18:44

 

Nesnažte se ladit kabelku k botám, mohlo by to působit příliš křečovitě, dnes už se tohle pravidlo neprosazuje. Ale je hezké, když se ta nude barva objeví ještě jinde v nějakém nenápadnějším měřítku, třeba na nehtech, na řemínku u hodinek apod. :) Pakliže ale opravdu chcete, aby kabelka měla stejný odstín jako boty, tak dejte pozor, ať to ve výsledku nevypadá tak, že jste se urputně snažila to sladit, ale nevyšlo to (tj. že to bude malinko jiný odstín). Já osobně bych raději volila úplně jinou kabelku. Ladit by měla spíše stylově než barevně.

Karin +38377/-6739

23.02.13 04:35

 

barvu kabelky jakoukoliv, řídila bych se jenom tím, jestli mají lodičky teplý nebo studený odstín a potom podle toho vybírala odstín kabelky

Gräfin +34193/-6981

23.02.13 09:27

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama