Jaká sukně pro drobnou postavu 158cm

RASHMI

21.11.14 08:52

Ahoj holky, prosim pekne poradite jakou sukni a typ satu pro drobnou postavu 158cm a 52kg? Problem je s briskem. Jsem nesoumerna. Rovny typ a po trech detech brisko, ktere uz nezmizlo. Nohy stihle a telo a ruce take, ale brisko, jak kdybych byla porad tehotna. Jinak rada nosim kabaty od Timeout mam radeji znacku Smash nebo Desigual,Purple Jam. Nejsem typ do kacelare a nemusim se tedy stylem prizpusobovat pracovnimu prostredi. Je mi 38let a vzhledove vypadam mladsi. Moc dekuji.


Reklama

 

Pokud nejste výrazně „těhotná“ (a problémové je tedy vypouklé bříško v oblasti od boků po pupík), potom si umím představit kombinaci např. pencilky a peplum topu. Protože ta peplum část by mohla menší bříško bez problémů zakrýt. Navíc, pokud jste skutečně rovná (tj. sloup), rozšíření v bocích by vám mělo lichotit :)


Pokud jste ale „těhotná“ velmi výrazně, řekla bych, že to se zkrátka neschová a rýsovat se to bude pod vším. Když to bříško žádným způsobem nejde dolů, netrápila bych se tím. Akorát bych si hlídala, že třeba ty divoké vzory od Desigualu atd. bříško ještě opticky nezvětšují (tj. že na prsou je vzor ok a přes bříško se viditelně roztáhne a tudíž ihned upozorní).

Hodně také může pomoci stahovací prádlo. To opravdu kvalitní by si s vaším bříškem mohlo aspoň do určité míry poradit :)

RASHMI: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8735/-1219

21.11.14 17:49

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Polské šaty udělaly vévodkyni špičatá prsa

Vévodkyně Kate společně se svým manželem princem Williamem... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Zara žere těla

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Dala jsem na nějaký čas kritice dovolenou, ovšem poslední návštěva... Celý článek


Reklama