Jaká taška na nákupy?

Tanini

15.04.14 21:51

Prosím o radu jakou tašku byste volili na nákupy ke kabelce. Jde mi o to, že jsem máma od dětí, která se ráda obléká spíše elegantně (po městě ve sportovním nechodím), i když často v kombinaci s džínami, protože jsem stále na mateřské. Kabelek mám několik, do těch větších se nějaký ten drobnější nákup vejde. Většinu času ale potřebuju mnohem větší prostor na přenášení věcí a nákupu při pochůzkách. Kočár už jako odkládací prostor nemám a tak zápasím s úložným prostorem. Tahám s sebou různé látkové tašky, ale to není ono, igelitky nenávidím a batoh také nechci. Poraďte co nosíte v takových případech vy.

 

Nejsem si úplně jistá, co myslíte tou „taškou ke kabelce“, ale chápu to tak, že budete mít u sebe ve stejnou chvíli kabelku i tu tašku s nákupem. Mně se rozhodně osvědčily takové ty malé skládací, které vytáhnete jen v případě potřeby a jinak složené v kabelce nezabírají žádné místo. Vrchol elegance to asi nebude, ale to s nákupem asi člověk nebude nikdy, pokud nemá nosiče :) Dělají se i decentnější vzory, pokud nechcete něco barevného.
 

CandyKendall +28099/-1447

15.04.14 22:16

 

Hlavně aby byla přes rameno- ze své zkušenosti vím, že moje věčně rozlítané děti vyžadují jít vzorně za ruku jedině v okamžiku, kdy táhnu nákup .-)) Přiznám se ale, že pro mě je v kombinaci neskladné věci + děti nejlepším řešením menší kabelka + baťoh. Ono, když máte na zádech dva dětské baťůžky, případně baťůžek a aktovku ( přece by to ty chudáci děti netáhly ) tak se batoh navíc ztratí :-)

aviv +658/-234

16.04.14 10:09

 

Skládací Ecozz viz výše doporučuji, líbí se mi na nich, že mají jako jedny z mála zip, takže nákup přežije i náročné přesuny, aniž by něco vypadávalo ven (navíc toho můžete do tašky nacpat mnohem více, a to se hodí). Kupovala jsem je v e-shopu.

Barbuchaa +1220/-207

15.04.14 22:49

 

Prípadne látkové tašky Envirosax či LOQI, síce bez zipsu ale skladacie a skutočne toho veľa vydržia…

Dixie Sunday +3904/-1429

16.04.14 07:00

 

Nahlednete do diskuze Kabelka/igelitka, nedavno se tam ty skladaci latkove tasky resily. Za sebe doporucuju jakoukoliv skladaci latkovou na noseni pres rameno (praktictejsi nez do ruky). Jinak diky damy vyse za tip na ty ecozz. U tech vidim krom zipu vyhodu v tom, ze se jen sepnou stuzkou s patentkem a odpada problem jako u vetsiny ostatnich tasek, kdyz se vam povede ztratit tu malou tasticku, jak se do ni ta velka taska sklada ;)

Zebra33 +23881/-2163

16.04.14 09:38

 

Já si tašku na nákup šila. Vzniklo něco v tomto stylu http://www.fler.cz/…-zip-4744515, ale bez zipu. Je opravdu šikovná a vypadá lépe než některé šusťákové skládací tašky.

Ale pokud nechcete látkovou tašku, ani batoh, tak víc variant mě už nenapadá…snad jen taška na kolečkách :)

lenee +129/-22

17.04.14 15:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit