Jaké boty k romantickým šatům

MataJury

19.01.15 14:23

Ahoj,
potřebovala bych poradit, jaké boty by se nejlépe hodily k romantickým šatům na přiložené fotografii. Barvy jsou výraznější než se zdá, převládá petrolejová se zelenou, až lehce do modra…sem tam oranžová a bílá. Mám k nim psaníčko petrolejové barvy. Jaké lodičky - typ i barva, by se k nim nejlépe hodily? Nemám pro módu žádný cit, ty šaty mi sluší, tak bych je nerada zkazila nevhodným výběrem bot. Mám hodně úzkou nohu, lodičky bez pásku nesedí, padají mi z nohy (tedy alepoň jsem na žádné, které by mi padly nenarazila), na příliš vysokém podpatku neumím chodit.
Balírny jsou fajn, ale v těch se špatně tancuje (když bych si je chtěla vzít třeba ba letní tancovačku). Díky!


Reklama

 

Tento strih satu je nemoderni. Takze bych si misto vymysleni co k nim radsi koupila nove a hezke saty.

ještěřička +27361/-9390

19.01.15 17:58

 

Koukám na ty šaty už půl hodiny, protože bych vám vážně ráda poradila, jaké boty si k nim vzít. Ale vůbec nic mě nenapadá. Tedy kromě toho, že přesně šaty tohohle střihu (akorát v růžové) měla moje učitelka ze základy a brala si je vždycky na focení. A to už je dobrých 10 let určitě… A že jestli je to romantika, pak snad jedině nějaká depresivní máchovská… Možná jsem jediná, ale mám z nich takový lehce depresivní pocit.

Tam je tolik barev a takový vzor, že ať si k tomu přimyslím cokoliv, prostě to není ono. A už vůbec k tomu nejdou klasické lodičky. Na nějaké drobné, éterické asijské slečně si ty šaty umím představit - v případě, že by byly v pudrových nebo pastelových odstínech nebo s drobným květinovým potiskem. Ale když si v nich představím obyčejnou českou slečnu, jakých člověk potkává denně desítky… Já vám prostě nevím…

Dobře, teď vážně… pokud je chcete nosit, tak snad překrýt ten šev pod prsy nude pásečkem (a doufat, že nebudete vypadat těhotně) a na nohy sandálky ve stejné barvě. Třeba takové:

On to tedy žádný zázrak nebude, ale přidávat k tomu cokoliv dalšího barevného mi nepřijde jako nejlepší nápad.

V tazích jste navíc odklikla „svatba“. Na svatbu si je vezměte leda v případě, že by se konala někde na chatě.

andiedvorakova +8735/-1219

19.01.15 19:11

 

Mě napadla barevnost obrazů mexické malířky Fridy Kahlo. A stylizovat to vyloženě do etna a boho stylu, jak už tu je zmíněno. Do vlasů čelenku rudých růží (na fléru se daj sehnat docela slušný, když člověk vybírá). K tomu kristusky a tradá na koupec nebo se táhnout městem :)

Holkazpodkroví +2864/-766

21.01.15 14:47

 

Koukám, hledím, civím. Ale nic romantického jsem na těch šatech nespatřila. Jsou nemoderní. V takových chodili na pláž mladí a neklidní v osmdesátých letech.

Miluna Mia +1291/-731

26.01.15 21:38

 

Mě osobně se nelíbí výstřih a rukávy, ale pokud Vám šaty sluší, tak na léto proč ne. Vzala bych k nim jakékoliv placaté sandálky, buď barevné nebo v hnědé kůži a menší kabelku přes rameno, klidně s třásněmi, náramky a celé to sladit do boho stylu. http://badjoan.blogspot.cz/…ight-to.html nejdou mi přidat fotky

NellieLovett +29651/-5494

19.01.15 15:29

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Zemřela královna kašmíru Laura Biagiotti

V médiích po celém světě proběhla dnes zpráva o úmrtí módní... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek


Reklama