Jaké doplňky k těmto šatům na svatbu?

ruzepetra

25.02.15 10:21

Dobrý den,
potřebuji poradit, jaké boty, kabelku a doplňky zvolit k těmto šatům? Hodlám je obléknout při příležitosti rodinné svatby. Jsem vysoká 165 cm, je mi 34 let, světlá pleť, čokoládově hnědé dlouhé kudrnaté vlasy. Nemohu se rozhodnout, zda-li jít do červené nebo krémové? Předem děkuji za rady.


Reklama

 

Já bych šla spíš do té krémové/nude. Což neznamená, že k ní nemůžete přidat třeba jeden červený prvek. Osobně se mi víc, jak jeden výrazný červený prvek (nebo dva malé a nevýrazné) u doplňků nelíbí. Asi je to tím, že většina jakmile začne třeba s červenými lodičkami, skončí to nakonec tak, že červené jsou lodičky, pásek, kabelka, korále, rtěnka a nehty. Což je příliš.

Takže třeba krémové boty a červená kabelka. A bižu buď stříbrnou nebo zlatou, podle toho, která vám víc sluší. Nebo červené boty a krémová kabelka. Nebo kabelka a boty krémové a červené náušnice a nehty. Je spousta nepřeplácaných kombinací. :)

andiedvorakova +8735/-1219

25.02.15 12:29

 

já si dovedu představit i kombinaci „mariňáckou kombinaci“ tedy tmavěmodrou a bílou nebo i v trikoloru v národních barvách - tedy rudé doplňky a třeba bílé sáčko…jinak bych šla klidně jen do perliček a klasických lodiček…asi bude i záležet na termínu svatby a předpovědi počasí

kočka Míťa +1870/-688

25.02.15 12:50

 

Já mám ráda tmavě modrou v kombinaci s růžovou (pochopitelně ne všechny odstíny) a taky třeba s limetkovou.

dagur +4207/-839

26.02.15 13:02

 

Převaha kremove (boty, kabelka, nebo sacko), dotek cervene (nehty, nebo rtěnka, nebo nausnice). Pokud byste nemusela vycházet z těchto dvou barev, líbila by se mi více Kremova s detaily ruzove než cervene (právě proto, že to není „trikolora“)

teetee +5599/-1373

27.02.15 07:47

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama