Jaké koupit boty

majajilk

23.01.15 15:24

Dobrý den všem,

potřebovala bych poradit - jaké a kde by se daly koupit boty k sukni/kalhotovému kostýmku/prostě aby vypadaly slušně, které budou šněrovací a nebudou na podpatku.
Protože mám problém s kotníkem, nosím někdy ortézu a potřebuji, abych se do těch bot vešla i s ní i bez ní… A musí být slušné, abych v nich mohla jít na zkoušky.

Já myslela například „oxfordky“, ale ty nemůžu sehnat ve své velikosti - 34/35.

Tak moc prosím o tipy, děkuji


Reklama

 

Vezměte si klidně slušné balerínky. To, že bude ortéza vidět, vůbec nevadí. Pokud žádné takové balerínky nemáte a v běžné dámské nabídce nesežene, určitě budou mít v dívčím oddělení nějaké jednoduché společenské černé nebo nude balerínky.

Pokud věříte e-shopům a můžete dát do bot okolo 1 500 - 2 000, pak zkuste zadat svou velikost na těchto stránkách, něco určitě vyskočí:

http://www.botyk.cz/
http://www.eobuv.cz/
http://www.spartoo.cz/

andiedvorakova +8735/-1219

23.01.15 23:51

 

Já osobně bych zvolila klidně takové boty, aby ortéza byla vidět - v tu chvíli totiž nikdo nebude hodnotit, co za boty máte. Hlavně aby byly pohodlné, protože (a s tím mám zkušenost) trápit se s problémovým kloubem celý den v nevyhovujících botách (jen proto, že na to je dress code) je samo o sobě hodně nepříjemné, natož při zkoušce.

Sama jsem šla s obvazem na kotníku v balerínách (slušněji vypadajících) - k sukni každému bylo jasné, která bije, a s kalhotama to vůbec nerušilo (moje společenské jsou rovně střižené, takže u kotníků dost volné).

betty198 +1249/-323

23.01.15 21:09

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama