Jaké líčení k šatům

Tequila

10.01.13 15:46

V pátek (zítra) jdu na ples poprvé v nových šatech viz obrázek, jen je nemám v černé, ale v tlumené červené - možná spíš až vínové barvě (obrázek v této barvě jsem na netu nenašla a vyfotit už nestihnu). Mají na prsou aplikaci ze stříbrných a červených kamínků, budu k nim mít stříbrné boty, kabelku a náušnice (visací, z podobných kamínků jako jsou na výšivce). Mám tmavě hnědé rovné vlasy někam pod lopatky, asi je budu mít jen vyfoukané a rozpuštěné(vyčesat si je sama bohužel ani neumím), světlou pleť a zelené (poměrně výrazné) oči. Jaké byste mi poradily líčení? Případně můžete samozřejmě komentovat i doplňky atd… :-)

Jelikož nemůžu dále komentovat, ještě napíšu, že jsem uvažovala o nějakých neutrálních stínech do šeda(šedohněda?), černou linku na horní víčko a nenápadnou rtěnku (obvykle se držím toho, že mají vynikat rty nebo oči a na tom plese budu asi často pít tak bych výraznou rtěnku stejně pořád stírala :-)).

Děkuji


Reklama

 

Buď bych šla do kouřového líčení očí (šedočerný stín, černá tužka a řasenka) + „nahé“ rty ( barvou skoro neviditelná rtěnka, nude) , nebo do tzv. francouzského ( jen černé linky a řasenka + výrazná rtěnka - optimálně v odstínu šatů). Chce to vyzkoušet, co lépe sedne. Pokud budou náušnice, tak vzhledem ke kamínkové aplikaci už nic, maximálně náramek či nápadnější prsten. Zamyslela bych se ještě u vlasů, nějaký drdol, výčes by to celé „dotáhl“- pomoci může třeba i kamarádka… ;)

Chany +14493/-1502

10.01.13 19:51

 

Být Vámi, tak se na ples nebojím nalíčit výrazněji. Na pusu bych dala pouze nějaký balzám či lesk, a oči vystínovala přes stříbrně šedou do tmavě šedé a asi spíš bez té linky ( nebo s linkou ale ne přes celé oko, ale jen tak protáhnout a zvýraznit koutek) . To Vám k zeleným očím půjde a navíc to bude ladit se šaty. :-)

Vaja1988 +89/-24

10.01.13 19:00

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama