Jaké oblečení ke kabelce?

Hafinka

24.08.14 19:45

Dobrý den,
mám tuto úžasnou háčkovanou kabelku. Romantická,trochu retro. (Je velká asi jako A4.) Můžete mi prosím poradit (třeba i obrázky), jaký typ šatů či sukně by se k ní nejlépe hodil? Šaty či sukně nosím v délce po kolena a delší, ne kratší. Mám hodně hubené nohy - lýtka.
Díky moc za radu.


Reklama

 

To je neuvěřitelně roztomilá a krásná kabelka. Mám pro tyhle věci slabost. Co se týče oblečení, jako první mě napadne, že bych se vyhnula krajce, ať se vám s tím vzorem netluče. Pak mě ještě napadá, že by to oblečení mělo být asi co nejjednodušší, ať zase nejste jako cukrová panenka. Hádám, že takovým těm japonským lolita outfitům asi nefandíte, že? :) Každopádně bych to držela v retro, či alespoň lehce retro stylu. S tím slavnostním oblečením je to trochu oříšek, protože A4 mi přijde coby psaníčko na společenskou událost přece jen trochu velké. A na běžné nošení to má zase hodně ozdobné ouško. Každopádně je to takové panenkovské, dala bych k tomu něco, co nepůsobí moc moderně a ve stylu „já nejsem žádná romantička“. Co třeba:

V tomto duchu? Šaty i sukně. Ještě by snad šlo, kdybyste si to chtěla vzít i na běžné nošení, zkusit něco v romanticko/ven­kovské stylu. Nevím, jak se tomu anglicky říká, takže nepřidám obrázky. Zkrátka trochu, jak to obvykle nosí hlavní hrdinky filmů podle Pilcherové: romantické šaty, nějaký ten kardigan, sandálky, vlasy zapletené nebo stažené nad ušima… Tedy, doufám, že to nosí ve většině filmů, neb jsem viděla pouze jeden - ale prý jsou všechny stejné…

Hafinka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8730/-1219

24.08.14 22:05

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek


Reklama