Jaké oblečení pro průvodkyni v muzeu?

euridike

06.03.14 14:52

Potřebuji poradit. Od jara budu provádět zahraniční turisty v jednom muzeu. Je tu však jeden problém. První část prohlídky probíhá v interiéru historické budovy, tedy mezi vitrínami, exponáty apod. A pak se rovnou přechází do druhé části, kdy se sejde několik pater do podzemní jeskyně, kde je špinavo, mokro, kluzko atd. Chtěla jsem se oblékat tak nějak jednoduše, střízlivě, elegantně, tak, aby se to hodilo do kulturní instituce, ale pro tu jeskyni by se spíš hodily pevné „pohorky“, džíny a mikina. Tak jaký zvolit přijatelný kompromis, co se týká oblečení i bot?

 

Džíny klidně, ale padnoucí a správnou velikost, ale určitě by to šlo i bez nich. Pohorky ale ne! Místo mikiny sako a pokud je tam zima tak nějaký pěkný šátek. Existuje spousta hezkých pevných polobotek, mokasín nebo oxfordek. Co například toto:

euridike: Odpověď mi pomohla, děkuji!

iga +26662/-5119

06.03.14 15:14

 

Oxfordky jsou super, ale musite poradne prozkoumat podrazku- vsechny co mam ja desne klouzou a do kluzky jeskyne bych v nich nesla.

euridike: Odpověď mi pomohla, děkuji!

llolla +20245/-3404

06.03.14 17:25

 

Souhlasim s temi oxfordkami a cele to potom muzete pojmout v trochu britskem stylu. Ke kalhotum (klidne i tmavym uzkym dzinam nebo jinym lezernejcim) treba tvidove sako, kosili, pokud bude hodne zima na kosili svetr do V, na krk satek nebo damskou vazanku.
K obrazku si prymyslete tmave dziny nebo jine klasicke silnejsi kalhoty a misto tech kozacek oxfordky, lepsi obrazek jsem ted rychle nenasla.

euridike: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Alizon +10041/-1263

06.03.14 16:58

 

Prováděla jsem cca před 10ti lety na zámku a džíny byly striktně zakázany. Než se vybavíte, bylo by vhodné probrat dress code s nadřízeným, který Vás přijímal.

šedá myš +113/-58

07.03.14 17:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit