Jaké šaty na svatbu v prosinci jako svědek?

babble

09.10.12 20:04

Ahojda pekelnice!
mám obrovskoun prosbu, přemýšlím o těchto šatech na svatbu, mám tu čest být svědkem a tak bych nerada mé kamarádce udělala ostudu. Vzhledem k tomu, že bude zima, tak mě rozhodně nějaké to sáčko nemine… ale spíš bych potřebovala poradit, zda bych vůbec v tomto typu mohla jít, nebo spíš nějaké pouzdrovky? Je mi 25 let :-)


Reklama

 

Já osobně bych zvolila spíše pouzdrovky, nebo prostě šaty ze silnějšího materiálu. Tyto jsou moc krásné, ale pro jarní/letní svatbu :).

Calis +304/-39

09.10.12 21:52

 

Krásný šaty, barevně se mi moc líbí, pro svědkyni velmi vhodný. Bohužel opravdu na letní období. Jsou poměrně dlouhý (pod kolena) a když zakryjete i vrchní část nějakým sáčkem, nebude ten outfit působit už moc svěžě/přiměřeně sexy/mladistvě. Tyhle šaty je třeba nosit bez něčeho navrch. Na zimní svatbu bych to viděla na barevný kostýmek sukně/top/sako nebo šaty/sako, se sukní přibližně ke kolenům. Vyplatilo by se i probrat s nevěstou například to, kde bude probíhat společné focení (venku, vevnitř?) apod. Tyhle šaty snad dostanou příležitost, když ne na té svatbě, tak jindy. Užijte si to, svědčila jsem nedávno a je to krásnej zážitek:)

-Martina- +71/-9

10.10.12 12:13

 

taky si myslím, že Vám v tomto bude zima… nezapomeňte, že i kdyby se vše konalo někde v interiéru, budou tam nějaké přejezdy, přechody… apod., kdy můžete pěkně promrznout…

no možná by nebylo od věci pořešit s nevěstou, jak hodlá zimu řešit ona, jeslti bude mít kožíšek nebo co… podle toho se pak dá odpíchnout :-)

Nitouche +114/-78

10.10.12 07:18

 

Pokud na úřadě, tak v čemkoli, co bude vhodné (tedy klasická pravidla o vhodných barvách, délce apod., zapátrejte v diskusích, někde je tam min. jedna na tohle téma). Šaty na fotce bych považovala za celkem vhodné.
Pokud v kostele, pak ideálně kabát a slušné (nedžínové) kalhoty, pod které se budete moct obléct. A doporučuju koupit ponožky/podkolenky s merinem. Dlažba v kostele není žádná prča.

janiiiv +7697/-2144

09.10.12 22:33

 

Já si myslím, že tyto šaty jsou na svatbu vhodnější než pouzdrovky či kostýmek. Na plesy se přece taky chodí v zimě a nikdo neřeší, že jde v šatech na ramínka. Samozřejmě v kostele byste v tom mohla zmrnout, to už by asi chtělo se do šatů převléknout až po dopoledni. Já bych do nich klidně šla, pokud se zimy nebojíte. PS: lepší varinata než sáčko je možná nějaký pléd či šál.

Osmikraska +4899/-1619

11.10.12 16:21

 

saty su krasne, urcite sa posnazte nejak ich „zohriat“. ja si kludne viem predstavit kabatik (nie kozuch) + pashminu vo farbe siat ci doplnkov.

viera666 +9139/-2009

11.10.12 17:45

 

V prosinci to ani to sako nezachrání, byla by to spíš taková koleda o zápal plic. A spolu s kožíškem se to taky zkombinovat nedá, to by bylo pro změnu jako pěst na oko. Viděla bych to spíš na nějaký kostýmek - a rozhodně bych se o tom raději poradila s nevěstou.
Třeba něco na tento způsob: 

Nebo něco v tomto duchu:

atrix +2980/-589

11.10.12 07:00

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama