jakou barvou doplnit bílou

Emily B

19.06.14 10:53

Dobrý den, prosím o radu. Jsem tmavší typ - hnědé oči, černé řasy a obočí, středně hnědé vlasy a světlejší pokožka. Obvykle nosím hlavně čokoládovou nebo světle hnědou barvu, příp. mámořnickou modř doplněnou hožčicovou, červenou nebo karamelovou. Když se ale teploty blíží 30 st. C nesnesu na sobě jiné věci než bílou nebo smetanovou - kvůli horku. Vypadám v tom ale hodně vybledle, potřebuji to něčím oživit, dát tam trochu tmavé, ovšem v co nejmenším množství, ne např. celé tmavé triko a pod. Napadá Vás něco, prosím, nebo řešíte někdo podobný problém? Děkuji.


Reklama

 

A co třeba tmavší pásek nebo náušnice, náramek?

Emily B: Odpověď mi pomohla, děkuji!

arw +1812/-623

19.06.14 11:19

 

Záleží, co máte v bílé barvě - zda sukni nebo celé šaty. K bílé sukni tričko (nebo halenku) s bílým podkladem a barevným vzorem - třeba puntíky, květinový potisk, námořnický modrý proužek a podle toho doplňky - tmavě modré, červené, červený pásek, náramek. K šatům barevný pásek, korále, náušnice, kabelku a boty - barva a typ podle stylu šatů. Dovedu si dobře představit bílé šaty s hnědým koženým páskem, kabelkou a páskovými sandálky (trochu etno styl). V kombinacích barev k bílé se meze nekladou, omezení bude dáno spíš stylem oblečení.

Emily B: Odpověď mi pomohla, děkuji!

JarkaJ +4535/-974

20.06.14 15:10

 

Já myslím, že jakoukoli, která je trochu výraznější. Vsadila bych především na bižuterii a pásek, k sukni vzorovaný vršek. Kdyby to nebylo do veder, oživil by to šátek.

Emily B: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Erinka.X +856/-226

09.08.14 18:42

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty z H&M pomáhají čistit pláže od odpadků

Už delší dobu se snaží H&M posilovat svůj společenský kredit... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Nadpřirozené schopnosti módních blogerek

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Všimli jste si, že se i ty nejlepší blogerky podepisují na fotkách... Celý článek


Reklama