jakou barvou doplnit bílou

Emily B

19.06.14 10:53

Dobrý den, prosím o radu. Jsem tmavší typ - hnědé oči, černé řasy a obočí, středně hnědé vlasy a světlejší pokožka. Obvykle nosím hlavně čokoládovou nebo světle hnědou barvu, příp. mámořnickou modř doplněnou hožčicovou, červenou nebo karamelovou. Když se ale teploty blíží 30 st. C nesnesu na sobě jiné věci než bílou nebo smetanovou - kvůli horku. Vypadám v tom ale hodně vybledle, potřebuji to něčím oživit, dát tam trochu tmavé, ovšem v co nejmenším množství, ne např. celé tmavé triko a pod. Napadá Vás něco, prosím, nebo řešíte někdo podobný problém? Děkuji.


Reklama

 

A co třeba tmavší pásek nebo náušnice, náramek?

Emily B: Odpověď mi pomohla, děkuji!

arw +1817/-624

19.06.14 11:19

 

Záleží, co máte v bílé barvě - zda sukni nebo celé šaty. K bílé sukni tričko (nebo halenku) s bílým podkladem a barevným vzorem - třeba puntíky, květinový potisk, námořnický modrý proužek a podle toho doplňky - tmavě modré, červené, červený pásek, náramek. K šatům barevný pásek, korále, náušnice, kabelku a boty - barva a typ podle stylu šatů. Dovedu si dobře představit bílé šaty s hnědým koženým páskem, kabelkou a páskovými sandálky (trochu etno styl). V kombinacích barev k bílé se meze nekladou, omezení bude dáno spíš stylem oblečení.

Emily B: Odpověď mi pomohla, děkuji!

JarkaJ +4595/-977

20.06.14 15:10

 

Já myslím, že jakoukoli, která je trochu výraznější. Vsadila bych především na bižuterii a pásek, k sukni vzorovaný vršek. Kdyby to nebylo do veder, oživil by to šátek.

Emily B: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Erinka.X +857/-227

09.08.14 18:42

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama