Jakou vybrat kabelku?

komisa

30.12.14 22:17

Ahoj pekelnice,
už nějakou dobu se mořím s výběrem kabelky a ne a ne najít tu pravou. V létě obvykle nosím síťovky, plátěné tašky, nebo hnědou koženkovou crossbody tašku. Ale k tomu, co nosím v zimě ani jedna z variant nevypadá moc dobře. Posílám fotky zimního outfitu - nejčastěji nosím černý vlněný kabát „ženského“ střihu (na fotce možná nevypadá, ale postavu mi dělá pěknou :) ), černé úzké kalhoty, přes kabát šátek, případně šátek pod kabátem a na hlavě pletenou čepici, nebo klobouk. A šněrovací černé boty. Tak prosím raďte, ničemu se nebráním :) Díky

 

Řekla bych, že tašky, které máte, nesedí, protože působí moc „odlehčeně“? Zkuste něco „těžšího“ v podobném stylu:Nehnala bych to do nějaké křečovité elegance, ani bych nevybírala žádnou zářivou barvu. Spíš bych hledala nějakou buď v barvě kloboučku, anebo v barvách, které jsou na šále. Ale může klidně být i černá, pokud se celá v černém cítíte dobře.

komisa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8724/-1216

31.12.14 15:28

 

Máte na sobě černé již dost. Nejlépe by mi k vám sedla nějaká materiálově tvrdší (třeba kožená) kabelka v nějaké jiné barvě než černá (např. šedá, tmavě zelená, fialová, modrá..)

komisa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

ip.kkk +711/-347

01.01.15 12:19

 

Šla bych do námořní modré, aby v té černé vynikla. Pokud jste na větší odvaz, tak výrazně modrou. Jestliže jste zvyklá na crossbody, tak bych šla do kabelky typu shopper bag menší velikosti (nebo velikost dle vaší potřeby).
Např. 

komisa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

CyberCate +226/-103

31.12.14 13:30

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Pozor na bambule v Zaře

Zřejmě letos nebude příliš studená zima, a tak se obejdeme bez... Celý článek

Poslední článek:
Těžký život pracující fifleny: Přezouvání a auto

Ptáte se, proč mezi články o módě mám v nadpise o přezouvání a... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit