Jaký účes

Tanini

15.05.13 10:48

Ahoj dámy, prosím o radu. Je mi 33 a podlehla jsem klasickým svatebním šatům. Jen teď nevím,jaký účes by byl nejvhodnější. Šaty mají zdobený šifón na povrchu - viz foto. Jen dodávám, pro ty,které budou podotýkat, že mi šaty nesedí v prsou. Není tam ještě všitá vycpávka do korzetu. Mám kulatější obličej a polodlouhé vlasy - délku vyřeší příčes, který budu mít. Jen nevím, co si mám nechat vyzkoušet. Stáhnuté? Rozpuštěné? Polorozpuštěné? Závoj může být / nemusí. To mi jen v půjčovně zkoušeli varianty.
Díky moc za rady:-)


Reklama

 

Vy chcete poradit s účesem a dáte sem fotku bez hlavy? Tak to good luck, jistě dostanete samé fundované rady.

Pirek +128051/-34247

15.05.13 10:51

 

Docela vám tu vynadali, co? :D Ale když už máte vybrané šaty, které má každá druhá, zkuste se vyhnout kudrlinkam které má taky ta každá druhá ;) nějaký pěkný drdol s ozdobou ve vlasech? Perličky… Ono těch ozdob je fůra ;)

LucijéKa +136/-161

15.05.13 12:48

 

Těžko radit na dálku. Většina nevěst jde 1× nebo vícekrát ke kadeřnici a zkoušejí spolu, co nejvíc sluší. Asi byste to měla udělat i vy.

Zoe +2675/-397

15.05.13 10:59

 

No zaznělo toho tu už dost… Já jen doplním, že já jsem vybírala účes ne podle šatů, ale podle toho v čem se cítím - nemám ráda „ulízlé“ baletkovské drdoly, necítím se v nich, proto jsem volila vzdušný rozevlátý a přesto stažený účes. Prostě to na co jsem zvyklá.
Pokud nosíte vlasy pouze sepnuté, tak z komplet rozpuštěných budete nesvá a naopak. Takže si vybírejte hlavně podle toho, na co jste zvyklá. není nic horšího než se celý den ošívat, že se necítíte.
Vyhledejte si účesy, které se Vám líbí - klidně jeden stažený, druhý rozpuštěný atd. vyzkoušejte si je u kadeřnice (alespoń nástřelově, nemusí být pevné a precizní jak v ten den D) a vyberte si podle Vašeho pocitu. Uvidíte sama nejlíp, v čem se sama sobě líbíte, kdy jste to Vy a kdy jen fůra kadeří… Všechny si pěčlivě nafoťte a pokud budete nerozhodná, dejte je klidně sem… z toho už bude možno něco poradit. Ke stylu šatů jde cokoliv. Záleží opravdu jen na Vašem pocitu z toho co máte na hlavě.

ajuna +1890/-264

15.05.13 14:00

 

Vyzkoušejte „virtuální salóny“, kde si vložíte svou fotku a už jen klikáte a přidáváte různé účesy. Např. zde: http://www.parfums.cz/zrcadlo/

xmarkeeex +1758/-351

15.05.13 11:03

 

Také mám kulatý obličej. Na plesy se mi osvědčil volnější, asymetricky řešený drdol s pěšinkou na straně. Hladké „baletkovské“ ulízání zakulacenost obličeje ještě zvýrazní. Do úplně rozpuštěných vlasů bych nešla. A vůbec, co si nechat poradit od kadeřnice?

Barbuchaa +1227/-207

15.05.13 12:17

 

Bez hlavy vám asi někdo těžko řekne co s hlavou udělat :-)

anahir +1856/-210

15.05.13 18:09

 

Záleží, jestli chcete vyzkoušet něco neotřelého a experimentovat a nebo se držet staré dobré klasiky (rozpuštěné vlny, drdol, něco mezi tím,atd…). Kulatější tváře se často řeší asymetrickým střihem. Zkuste nějaký internetový program na editaci fotek s přidáním účesu (většinou nějaké celebrity). Ale nejlepší je kadeřnice a zkusit různé varianty účesu. Dobrý odborník s praxí Vám určitě již na první pohled poradí.

thecherry +229/-131

15.05.13 19:31

 

Jediný, co jste uvedla je to, jaký máte obličej (kulatější, obecně platí, že nakudrlinkované účesy přidávají na objemu, vyčasané vlasy zase protahují tvář). Ale to je samozřejmě nesmírně vágní rada a lepší se dát nedá, když nevidíme tvář. Taky nevíme nic o vašem typu vlasů, někdo má jemné, plihnoucí a nechcete mít v půlce svatebního dne na hlavě slehlou slámu, když si je necháte rozpuštěné, někdo naopak těžké, nezkrotné a náročné účesy mu nevydrží. Šaty samy o sobě vypovídají nic, přestože jedny mohou být více zdobené a jiné méně zdobené. Konečný výsledek dělají doplňky, šperky. I tak můžete původně jednoduché šaty ve finále přeplácat, takže takhle se ladit opravdu účes nedá. Taky volte účes podle praktických hledisek. Se rtěnkou na puse a svatbou v přírodě si nenechávejte rozpuštěné vlasy, pokud je na všech fotkách nechcete mít přilepené k puse. A asi milion dalších hledisek proč konkrétní účes ne a proč jiný ano… Málo informací, buď se rozepište nebo založte rovnou diskusi.

aailyyn +7984/-1727

15.05.13 12:06

 

Tak v prvom rade si najdite dobru kadernicku..

Modigliani +8789/-2950

15.05.13 16:55

 

nezlobte se na me, ale kde je ta hlava?

hifi +256/-73

16.05.13 09:36

 

Já jsem si před svatbou našla na doporučení výbornou kadeřnici, šla jsem k ní na zkoušku, měla jsem jen velmi mlhavou představu, ale zkoušely jsme, já se dívala, v čem si připadám nejhezčí a co mi nejlíp sedí a co se bude hodit k těm šatům… Byla fakt dobrá, společně jsme dospěly k velmi dobrému konsensu (ona musí zákaznici vždy trochu korigovat, protože záleží na typu obličeje a kvalitě vlasů, nejde udělat úplně všechno, co si vymyslíte, i když je kadeřnice sebevstřícnější. No a takhle skvělá milá kadeřnice mi týden před svatbou volala, že nemůže! :-O, protože se jí naskytla příležitost jet na jakýsi jedinečný kadeřnický kurz - příležitost, která se neodmítá :-/ No já myslela, že chcípnu. Copak se dá v mrňavým městečku sehnat víc než jedna tak šikovná kadeřnice?
Nicméně sehnala jsem, a za zlomek ceny jsem měla nesrovnatelně hezčí účes, než jsem původně plánovala.

K těm šatům na fotce bych určitě nedoporučovala žádné komplikované kudrliny, lokny, vplétané kytičky, ozdobičky etc. Mně by se líbil spíše hladký, stylově jednoduchý účes, který by se s takovými šaty netloukl. Ale samozřejmě s ohledem na tvar obličeje.

Karin +37864/-6667

16.05.13 22:45

 

V prvom rade — proč jako chcete příčes?! Něco tak otřesného bych na hlavě nesnesla. Na svatbě jsem měla vlasy ani ne na ramena a ke svatebnímu to vážně nevadilo. Taky by mě zajímalo, jak chcete mít zároveň příčes a zároveň se ptáte, jestli máte mít vlasy rozpuštěné - to nějak nejde moc k sobě, ne? Příčes je pro mě doplněk hodný tak na televizní estrádu, nebo travesty show. Riskujete, že se nastávající otočí před oltářem na opatku a vyrazí hledat tu správnou svatbu, protože vás nepozná.

Matka Vlčice +10982/-6151

16.05.13 11:38

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama