Kozačky - nosit takto nebo zúžit?

Jessenka

21.11.13 20:22

Dobrý večer, nezohnala som čižmy, ktoré by mi sadli na nohy a neboli voľné. Myslíte, že to môžem takto nosiť alebo radšej zájsť obuvníkovi a nechať zúžiť. Ďakujem.


Reklama

 

chtělo by to fotku i zepředu příp. z boku. Takhle těžko říct, vypadá to trochu jako podkolenky. Rozhodující bude jestli se boty nepěkně rolují, křiví při chůzi a jak moc je odstávání vidět, když zrovna za vršek netaháte. Jestli se v nich necítíte, tak bude asi lepší s tím zkusit něco dělat u obuvníka.

Jessenka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

motorová pila +1168/-236

21.11.13 21:06

 

ono to není tak jednoduché, ne všechny kozačky jdou zúžit. mám stejný problém, nosím do kozaček podkolenky nebo takové ty „leg warmers“, aspoň trochu to předejde odstávání a navíc to pak víc hřeje.

kayav +87176/-22731

22.11.13 16:54

 

Bohužel tu není fotka z boku, takže těžko soudit. Já bych je možná ani moc nezužovala - je třeba brát v potaz dvě věci. A to - budete nejspíš nosit s punčochami - ty taky nějaké místo uberou. A za druhé - pokud v nich budete delší dobu, trochu vám nejspíš otečou nohy (když si vezmu kozačky ráno, jsou mi akorát, večer při odchodu z práce mám co dělat, abych je dopnula)

Jessenka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Vladenka +9433/-3315

26.11.13 15:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama