Jsem jarní nebo podzimní typ?

nikaaka

30.09.15 19:10

Nebo úplně jiný? Už roky si s tím nevím rady. Ať hledám jak hledám, nemůžu se zařadit do žádného. Jak to vidíte vy?

Mám hnědé oči a světle hnědé vlasy výška tónu přibližně v 7 (v létě až blond), hodně světlou pleť a přes léto výraznější pihy. Pokud někdo dokážete z fotek odhadnout i podtón pleti budu vděčná. Mám pocit, že je spíše do oranžova, ale nejsem si tím jistá.

Děkuju :-)


Reklama

 

Pokud chcete posoudit, jaký typ jste, hledáte podtón pleti, tak musíte být nenalíčená, mít schované vlasy a ideálně se používá stříbrná a zlatá fólie, která se přikládá k tváři, pokud obličeji lichotí zlatá, máte teplý tón pleti, pokud stříbrná, má te studený podtón. Jaro i podzim jsou teplé, jen podzim má víc nažloutlou pleť, jaro spíš bílorůžovou. Podle fotek bych vás spíš typovala na podzim, i vzhledem k těm hnědým očím, ale fakt z fotek na počítači se to nepozná. ty barvy, které tváři lichotí, jsou pro vás správné, v každém případě jaro i podzim vypadají dobře v teplých barvách.

motiva +1235/-268

30.09.15 21:47

 

Dobrý den, každý monitor zobrazuje barvy trochu jinak, takže se těžko dá určkovat dokonce podtón pleti. Mnohem přesnější by bylo zkusit klasickou metodu barevných látek a zkoušet, jaká barva vám lichotí a jaká škodí.

Azarewa +255/-20

30.09.15 20:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama