Kam na nákupy v Irsku?

Flaw

28.07.16 16:20

Ahoj, příští měsíc odlétám na rok do Irska a mám určitě v plánu tam trochu obměnit svůj šatník. Jsem mladá a náplní mé práce bude hlídání dětí, proto je mi jasné, že nejvíce využiju tepláky a domácí trika, nicméně budu chtít chodit i za kulturou a podobně. Takže otázka zní - máte někdo zkušenost s tamějšími řetězci ve větších městech (Dulin a podobně)? Kde se vyplatí zabrousit na nákupy? Z nošení hader typu Primark jsem už vyrostla, jak se říká, nejsem tak bohatá, abych si mohla dovolit kupovat levné věci. Předem díky za případné odpovědi.

 

V Dublinu je jedna čtvrť s alternativní módou, bazary.. To bude lepší, než řetězce! Nevím, jak se jmenuje, ale je hned v centru a píše o ní každý průvodce.. Hodně zdaru a pěkných úlovků!

Flaw: Odpověď mi pomohla, děkuji!

bmnm +846/-250

29.07.16 16:28

 

Mohli by tam mít levné místní vlněné a kasmirove šály apod. V obchodech pro turisty. Ve Skotsku alespon měli (i když tam to měli v rámci suvenyru skotské kostky).

AnoNe +11989/-2949

29.07.16 21:41

 

V Dublinu je na kraji města nákupní centrum Blanchardstown, kde je největší T.K.Maxx v Dublinu (pár jich je i v centru). Jsem tam schopná strávit několik hodin. A pak v centru (kdybys hodně potřebovala, najdu i ulice) jsou charityshops, kde se dá (mezi spoustou hnusu teda) sehnat spousta staršně moc zajímavých věcí, značkové kvalitní, vlněné, za pár euro… většinou jich je na jedné ulici několik, takže to je taky na půl dne.

Flaw: Odpověď mi pomohla, děkuji!

zorro4 +895/-245

10.09.16 18:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Pozor na bambule v Zaře

Zřejmě letos nebude příliš studená zima, a tak se obejdeme bez... Celý článek

Poslední článek:
Podzimní útok pletacích jehel z Fleru

Ruční práce, s láskou pletené autorské svetry z kvalitní vlny... to... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit