Kde jsou všechny ty trička na ramínka?

Ameline

22.07.16 16:38

No, po letech toužení jsem si pořídila podprsenku bez ramínek a ještě s hlubokým dekoltem, což si jako osůbka s poprsím mimo běžnou nabídku opravdu užívám (wonderbra). Velmi pohodlná - srovnatelná s normálníma ramínkovýma, drží celej den, prostě pohoda, absolutní spokojenost. Vždycky jsem chtěla nosit věci na ramínka, za krk a bez ramínek, zdálo se mi, že jsou toho plné obchody. Nevím, zda se posunul trend nebo se mi to jen zdálo, že je toho tolik proto, že to bylo něco, co nemůžu. Ale fakt nic hezkýho jsem neviděla, když jsem začala shánět.

Každopádně mám teď super podprsenku a nic co nosit na ní kromě obligátního tílka :D Nemáte tip kam se podívat?

 

Nechcete maxišaty nebo overal? :-) Mně připadá, že na špagetová nebo žádná ramínka je v obchodech 99 % nabídky v tomto sortimentu.

Ameline: Odpověď mi pomohla, děkuji!

benyka +58001/-17257

23.07.16 11:06

 

Že vy děláte reklamu na Wonderbra :D Né vážně, mě se zdá, že všude je všechno jen na ramínka (HM, Orsay, Promod, Zara, NY, Stradivarius, Bershka,…) nevím teda jestli nechodíte úplně někam jinam, ale zrovna včera jsem byla nakupovat a rozčilovala jsem se, že nikde není nic pod co by se dala vzít podprsenka. Všechno má holá ramena a ještě k tomu často i záda..

shoeslover +795/-169

23.07.16 22:10

 

Já si nejsem jistá, co myslíte tričkem na ramínka, ale určitě prozkoumejte e-shopy, těch věcí s odhalenými rameny pod které se nedá vzít klasická podprsenka mají pořád dost a vypadá to, že s tím budou pokračovat i na podzim…

Třeba zde… http://shop.mango.com/…ff-shoulders

Lucelle +3127/-1357

22.07.16 19:39

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit