Kde koupit kalhoty k saku

Benetton

20.09.14 13:05

Kamarád si koupil v Reserved krásné světle šedé sako s jemným vzorkem. Bohužel zjistil, že k tomu nemá žádné vhodné kalhoty. Prošli jsme v Brně Olympii a nenašli jsme žádný vhodný model. Problém je, že je hodně drobné postavy, takže mu nic moc nesedí. Máte prosím tipy, kde koupit kalhoty, které by k saku pasovaly ve stylu ležérní elegance, byly i na drobnější postavu a cena by nebyla kolem 3000? :) Předem děkuji za rady a nápady. O nápadu nechat si vyrobit kalhoty u krejčího jsem přemýšlela, ale obávám se, že když nemá konkrétní představu o výsledku, bude těžké je zhotovit.


Reklama

 

Řekla bych, že sehnat kalhoty ze stejné látky a ve stejné barvě, jako je oblek, se vám asi nepoštěstí. Našla jsem si to sáčko na stránkách Reserved, konkrétně to světle šedé. Naštěstí je to jasně vycházkové sáčko, takže k nim může mít kalhoty, jaké chce. Klasické černé oblekové to určitě nezkazí, ale může to kombinovat např. i takhle:

Hořčicově žluté, vínové, olivově zelené, tmavě šedé nebo tmavě modré kalhoty k tomu také půjdou. Často mívají tyhle jednobarevné, základní kalhoty v C&A. Ale když se vrátíte do Reserved, tak je tam taky mají:

http://www.reserved.com/…hes/trousers

andiedvorakova +8730/-1219

20.09.14 22:19

 

Zkusila bych Bandi Vamos, jsou celkem ochotní, výběr slušný, netuším jak v dané barvě. Také mne napadá Mahdal, OP Prostějov, případně prolézt sekáče? Jinak moc ohledně pánské módy nevím…

Enefa +1339/-183

20.09.14 18:38

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek


Reklama