Kde kupovat parfémy

panthalion

28.03.16 10:12

Ahoj, tuším, že už tu podobná diskuze proběhla, ale nějak ji nemůžu najít. Po delší době zase vyvstala nutnost koupě parfému, mám oblíbený jeden konkrétní, poohlížím se po internetových obchodech kde je cena +/- 100 kč stejná, ale ze zvědavosti jsem zašla do sephory a tam stojí 100ml téměř 2× více, napadlo mě (bohužel až s odstupem), že je to třeba na rozdíl od eshops parfém, ne parfemovaná voda. Navíc si nejsem jistá, jestli vůně z eshops jsou vždy kvalitní a dočkám se toho na co jsem zvyklá… máte s těmito nákupy nějaké zkušenosti? Díky B.


Reklama

 

Vybírejte ověřené internetové obchody a neměl by být problém. Třeba parfums mají i výdejní místa, takže můžete nákup po zaplacení hned rozdělat, zkontrolovat a případně reklamovat. Že jsou kamenné obchody dražší vyplýva z logiky věci co se týče minimálně pronájmu prostor a školení zaměstnanců. Že by se jednalo o EDT bych se, pokud inzerují EDP, nebála.

panthalion: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Solathis +17126/-3428

28.03.16 14:18

 

Mám vyzkoušené El Nino , objednávám tam léta, mají i místo k osobnímu odběru a ještě nikdy nezklamali.

Karin +37864/-6667

29.03.16 14:13

 

Souhlasím s ostatními komentáři, pokud objednáte ze známých eshopů, tak nebude problém. A nebojte se reklamovat. Jednou jsem reklamovala parfém, myslím znova v parfums nebo v el nino, asi po třech měsících používání (přišlo mi, že voněl jinak, a měl špatnou výdrž, to prostě člověk po jednom dvou použitích nezjistí). Bez řečí ho vyměnili za nový kus. Vyměněný kus mám už asi dva roky a bez problému.

hell-no +3890/-999

29.03.16 20:57

 

Zkuste objednat z nějakého lepšího eshopu a uvidíte. Z mé zkušenosti je to tak půl na půl. Měl jsem spíše dobré zkušenosti, ale po posledních dvou nákupech, kdy jeden parfém voněl odlišně a druhý nejen že odlišně, ale i mnohem méně vydržel, si raději připlatím v kamenném obchodu přímo dané značky. Parfémy z eshopu nebyly asi úplně fake, ale pro některé trhy se vyrábějí slabší koncentrace a to asi může ovlivnit i vnímání vůně. Poslední nákup například Hermès Concentrée Eau d'Orange Verte voní pro mne božsky svěže, ale přitom má hlubší tóny. Verze z eshopu voní jako jar na nádobí a vydrží asi tak 30 minut. Ale jak říkám, většina byla v pohodě.

Lierre +84/-24

29.03.16 11:18

 

Souhlasím se Solathis. Nebojte se toho, ale vybírejte z obchodů s dobrými recenzemi. Možná pomůže tento odkaz .

panthalion: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Veroniq +3401/-405

28.03.16 18:44

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama