Kde mám sehnat modré šaty?

aja.y

05.06.12 21:56

Potřebuju poradit :D Sháním modré (tyrkysové, nazelenalé, …) společenské šaty do tanečních (na prodlouženou, plesy nebo tak něco). Sehnala jsem jedny v e-shopu Manga http://shop.mango.com/…-long-dress/?… Nevíte o nějakém obchodě, kde by prodávaly podobné? Pokud možno, abych si je mohla i vyzkoušet. Důležitý je i střih, potřebuju vypadat štíhle a ne jako hromada čehosi :D Jo a prosím, ne satén…


Reklama

 

V Praze můžu doporučit Cool Butique, mají prodejny na Vinohradské, andělu a Čechově náměstí. Čaty nejsou moc drahé a vypadají perfektně, mám od nich troje.

Tleilaxan +4056/-1850

06.06.12 07:02

 

http://www.coolboutique.cz/…-dlouhe-.php Další příp. najdeš v záložce Cinderella - šaty dlouhé. Teď jen doufat, že jsi z Prahy a naše dvě (stejné) rady Ti k něčemu budou! :)

Martishka +901/-68

06.06.12 10:40

 

Spoustu barevných šatů mají vždycky tady http://www.picara.cz/index.html (je to v Praze na Václaváku), ale nikdy jsem neměla odvahu vlézt dovnitř, takže ceny a kvalitu nevím. Ale jejich výloha je vždycky jako duha :-)

Vipera +1855/-417

16.06.12 18:39

 

Mango poskytuje službu dodávky na pobočku, tzn. jestli to nemáš daleko do Brna či Prahy, můžeš si šaty přes e-shop objednat s dodávkou zdarma na pobočku, z té ti po cca týdnu zavolají, šaty si tam můžeš vyzkoušet a v případě nespokojenosti je tam nechat. Peníze ti vrátí zpět na účet. Je to poněkud zdlouhavé, ale na prodejnách všechno zboží zkrátka mít nikdy nebudou.

mannnka +18/-3

17.06.12 14:17

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama