Kde najít klasické šněrovací zimní boty

Nosfi

25.10.13 07:43

Moje botová perpetie pokračuje. Nemáte někdo nápad, kde sehnat pěkné zimní boty inspirované spíš devatenáctým stoletím. Takže co bych ráda:
Hezky tvarovanou špičku jako u lodiček nebo polobotek, klidně lehce zašpičatělou. Žádný podpatek (pokud ano, maximálně 3 cm blok pod celou patou) a šněrování ideálně bez zipu, který by se mohl rozbít.
Našla jsem spoustu bot krásného tvaru, jenže všechny s hezkou špičkou mají podpatek nevhodný do půlmetrových závějí, takže těm bych se ráda vyhnula. Potěšila by mne kůže a cena do tří tisíc. Nemusí být nějak závratně vysoké, prakticky sháním jen polobotky prodloužené o pár dírek. Vnitřní kožíšek výhodou, ale není nutný. Máte nápady? Zahraničním e-shopům se nevyhýbám, mám konfekční nohu.


Reklama

 

Co některé jemnější z Ten Points? Mají vysoké, do půl lýtek i kotníčkové, s kožíškem i bez. Jsou takové příjemně civilní, krom toho se dobře nosí, přesto drží tvar. Jo a dá se vybrat i v barvách!
 http://www.jadi.cz/…e/Ten-Points

Renee +1197/-141

25.10.13 15:01

 

nechte si je šít na míru, třeba u ditas.cz, kamarádka s nimi byla velmi spokojena a do daní částky se vešla i s botami do půl lýtka

Nosfi: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Moir +17323/-2720

25.10.13 13:17

 

Já doporučuji Vagabond. Kožené, jednoduché, do ceny se vejdete a jsou kvalitní. Já mám tyto http://www.vagabond.com/…product.aspx?…
ale v hnědé a jsou super…
Vagabond mívají v Humanicu nebo přímo v jejich prodejnách…

ťuf +30/-7

31.10.13 21:00

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty z H&M pomáhají čistit pláže od odpadků

Už delší dobu se snaží H&M posilovat svůj společenský kredit... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
První ramínko na šaty: Co nosí manželka prezidenta USA?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Několik dní před inaugurací Donalda Trumpa plnily noviny jeho... Celý článek


Reklama