Kde nakoupit šik oblečení?

VeruP

25.01.14 21:25

Jsem na mateřské dovolené a ráda bych se trošku zkulturnila :-) vždycky jsem se ráda hezky oblékala, ale teď mi přijde, že mám plnou skříň babkovských hadrů :-( chtěla bych vypadat šik. Ale při brouzdání po obchodech vůbec nechápu, kde se lidi hezky oblékají?! Kde nakupujete pěkné svršky? Mám slovanskou postavu - prsa, úzký pas, široké boky…a přijde mi, že teď všechno šijí na rovné holky…já v tom pak vypadám jak sud…budu ráda za jakýkoli tip…finančně nenáročný :-) nebo na tip, co se vlastně dneska nosí?! :-) mám plno jednobarevných klasických triček a svetříků…ale je to nuda :-( tak nosím hodně šátky nebo šperky…ale pořád je to to samé na jedno brdo :-( Díky moc!


Reklama

 

Mně přijde, že kolekce do běžných obchodů jsou horší a horší. Popravdě řeším tak, že prostě chodím nakupovat a z pěti obchodů si s trochou štěstí odnáším jednu věc. Hlavně se nenechte strhnout onou módou průsvitných pytlů, co všude možně visí. Chce to vytrvat. Čím více je člověk ochoten zainvestovat, tím větší má šance, lepší materiál atd. Asi vám tím moc neporadím, ale když se nad tím zamyslím, mám hezké věci jen díky tomu, že jsem si je nasyslila z dřívějších kolekcí:D Kdybych přišla o šatník, asi bych měla problém.

VeruP: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Amun +17657/-1278

25.01.14 22:33

 

za mě jednoznačně sekáče…vím, že to tu nění na MP zrovna v oblibě, ale já opravdu spoustu pěkných nadčasových kousků našla v SH… tak zkuste třeba ve Vašem okolí nějaký dobrý objevit a občas tam nakouknout… v běžných řetězcích je to pro mě dnes dost trága…

Atrofie +6219/-1524

26.01.14 13:26

 

Tip na to co se dneska nosí se slovanskou postavou ;) http://girlwithcurves.com/ paní je sice zahraniční, ale má spoustu krásných nápadů, které se dají - s trochou štěstí a pevné vůle při hledání kousků - realizovat i u nás. Při nakupování se řídím pravidlem ´co vypadá strašně na ramínku, nemusí vypadat strašně na mně´. Takže i přesto, že mi nesluší rovné kalhoty, podařilo se mi najít u F&F takové, které mi sedí.(on to každý stříhá jinak) Důležité je nenechat se odradit. Hodně zdaru při obnově šatníku :)

Ravenna +549/-133

26.01.14 15:24

 

Souhlasím hlavně s Amun a Atrofií (procházet řetězce, výjimečně se něco najde a sekáče), jenom podotýkám, ať počítáte s tím, že Vám to zabere hodně času. Nakupujte takto celoročně a na jakékoliv roční období.

vias +7247/-2133

27.01.14 19:09

 

Já jsem z nabídky běžných obchodů tak nešťastná, že si oblečení šiju. Sedí mi to, je to pěkné, vydrží to a nenosí to nikdo jiný.
Uznávám, že to není rada pro každého, ale třeba ve vás dřímá krejčová a potřebujete jen popostrčit :-)

Renee +1413/-151

26.01.14 16:55

 

Prostě chodím po obchodech tak dlouho, až kýženou věc seženu. (Boty jsem vybírala dva měsíce.) Nebo se jdu jen tak podívat a něco se mi líbí, tak si to koupím. Což je ta lepší varianta. (Takže svetr v srpnu ve slevě.) Na kýženou otázku KDE, vám asi nic objevného neřeknu. V řetězcích, ale ne tak, že přijdete, vyberete, zkusíte, zaplatíte a jdete domů. Stojí to dost času a námahy a klidně obejdete pět obchodů, necháte tam celé odpoledne a nic si nekoupíte, no.

aailyyn +7989/-1728

28.01.14 21:39

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama