Kde sehnat koženou bundu

Pretender

22.08.13 20:31

Zdravím.
Rozhodl jsem se, že si koupím jednoduchou koženou černou bundu. Nehce se mi ale moc objednávat z Asosu, (ze kterého je ilustrační foto) -ikdyž cena je velmi příznivá, protože si nejsem jistý rozměry a kvalitou, kterou z fotky prostě nepoznám. Má otázka tedy je, kam v Brně byste šli pro podobnou koženou bundu? Jediné co mě napadá je Kara, ale ta nevím jestli má slušný výběr, zvlášť ve velikostech S-M a pak se sem tam objeví nějaký kousek v běžných řetězcích (ty ale zase bývají z docela papírového materiálu…). Hodlám investovat maximálně 4 tis. Kč. Umělá kůže nepřichází v úvahu.
Děkuji za každou odpověď

 

Souhlasím s vaším výběrem, když koženou bundu, tak co nejjednodušší nadčasový střih, není nic horšího, než když někdo nosí módní kus minulých sezón jen proto, že tak drahou bundu prostě nemůže vyhodit. Zkusila bych tu Karu.

dagur +4062/-804

22.08.13 21:25

 

Též souhlasím s Karou. Mimochodem, právě má výprodej. Kožené bundy mají i v PEEK & CLOPPENBURG, ale nejsem si jistá, jestli se tam sežene do 4000Kč.

Doulinque +377/-202

22.08.13 22:31

 

V Ivančicích je Tesco a tam teď ruší obchod s koženým zbožím, viděla jsem tam dámskou bundičku za 500,–. Sice to není přímo Brno a na pánský sortiment jsem nekoukala, ale zkusit byste to mohl.

ProfZav +1428/-307

23.08.13 14:57

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Řetězce bez vlastních nápadů. Okrádají návrháře?

Pamatujete na slavnou scénu s modrým páskem z Ďábel nosí Pradu?... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit