Kde sehnat stříbrné plesové boty

Domík11

10.01.15 11:08

Prosím o radu :). Na plesy chodím tak dvakrát do roka, tudíž asi nepotřebuju boty z profesionálního obchodu, zase bych ale ráda, kdyby trochu nějak vypadaly. Ideálně bych si představovala to, co je na obrázku, jenom nižní - jednoduché, zavřené, stříbrné taneční boty. Poradíte mi, kam zajít? Děkuju moc :)


Reklama

 

Za sebe můžu doporučit, abyste si přece jen koupila taneční boty místo lodiček (měkká podrážka, přizpůsobivější materiál) např. z Hellera apod. Jestli už nerostete, tak je vynosíte, na to dva plesy za rok stačí. A bude to pohodlnější a zdravější.
Protože aby se v nich dalo tančit, tak je boty za pár stovek stejně nestačí, a když už budete investovat, tak ať pořádně a taneční boty zase nebývají tak drahé, já je vždy sehnala kolem 1500,–

betty198 +1249/-323

10.01.15 14:16

 

Přimlouvám se za názor výše, u klasických lodiček totiž hrozí, že se při tanci vyzují (noha klouže dolů, tím spíš, jak se v nich potí, což samo o sobě není příjemné. V taneční botách Vám noha více větrá). Nejsou to boty určené k tak taneční záležitosti, jako je ples.

vias +7155/-2116

10.01.15 19:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek


Reklama