Kde sehnat trench coat s kapucí?

maii

28.02.14 15:37

… klasického střihu (tedy aspoň doufám), nejlépe i v klasické barvě (navy, černá, camel), s páskem, nejlépe jednořadý, aspoň trochu dešti odolný? Délky nejlépe nad kolena? S páskem?

A ano, s kapucí. Prosím, neotevírejme tu diskuzi na téma „jak vypadá trench coat“ - potřebuju jarní/podzimní alespoň trochu elegantní kabátek, který snese i menší přeháňku (nehledám bundu, ve které budu moct stát).

Vlastním už barevnou pláštěnku, jarní/podzimní parku, softshellovou parku, goretexovou bundu do hor, ale ráda bych něco městského. Pásek nebo alespoň skutečně elegantní střih je žádoucí, kapuce taktéž (nehodlám kočárek ovládat jednoruč, křečovitě svírajíc promrzlou rukou deštník).

Ano, umím do googlu či na ebay zadat mnoho kombinací kouzelných slov „hood“, „hooded“, „mac“, „trench“, etc., ale nic valného jsem nenašla. Kromě toho tu máme problém zajíce v pytli, že. Spíš mě zajímají individuální doporučení, tipy na značky/obchody (české i zahraniční).

Přikládám dva obrázky - Burberry na fotce první by byl ideální, ovšem teď si ho jaksi tak úplně dovolit nemůžu. Na druhé fotce je značka Rainfrog (125 liber), docela by ušel, ale nejsem si jistá těmi pro mě humpoláckými knoflíky, a ta cena je téměř hraniční…

Díky předem za pomoc!


Reklama

 

Divala jste se třeba v Zaře? Já jsem si tam ted kupovala klasický a jsem moc spokojena. Tento ma kapucí, ale bohužel ne pasek, ale třeba se vám bude líbit http://www.zara.com/…1690623.html

maii: Odpověď mi pomohla, děkuji!

moninika +41328/-8837

28.02.14 18:36

 

Pokud jste z okolí Prahy, doporučuji Van Graaf na Václaváku. Mají široký výběr kvalitních kousků, cenově je to většinou kolem 3000 a výše, což odpovídá 125GBP. Hodně štěstí!

maii: Odpověď mi pomohla, děkuji!

solady +90/-68

28.02.14 23:34

 

V novej kolekcii Esprit su aj zo dva trenche s kapucnou, cena okolo 189 Eur.

maii: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Modigliani +8789/-2950

01.03.14 05:51

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama