Nosit klobouk až do noci?

Hazentla

06.08.14 16:39

Milé pekelnice, zajímalo by mě, jak se díváte na následující problém:
Potrpím si na klobouky, zejména pánského stylu, jako je na přiložené fotce. Otázka je, jak se díváte na to, když se někdo prochází v klobouku v noci? Jde o to, že často razím z domu odpoledne a vracím se až za tmy a nemám ho kde odložit nebo kam dát.
Myslíte, že nosit za tmy klobouk je podobně idiotské, jako sluneční brýle, nebo je to v pohodě? :)


Reklama

 

Vidíte, mě by vůbec nenapadlo spojovat nošení klobouku s denní nebo noční dobou, a to klobouky nosím. Vždyť to - na rozdíl od slunečních brýlí - nenosíte jen proti sluníčku. To by mohlo být stejně nevhodné v případě zatažené oblohy. Klobouk je součástí oblečení, doplněk, a pokud Vám sluší, noste ho bez ohledu na denní dobu. (Slamáky v zimě nenoste ani ve sluníčku a ve dne :-), ale to si asi rozumíme :-)

Hazentla: Odpověď mi pomohla, děkuji!

JarkaJ +4595/-977

06.08.14 17:09

 

Dáma odkládá klobouk pouze u jídla a v divadle, a to pouze pokud je větších rozměrů. O čase, kdy nosit klobouk, se v pojednáních o etiketě nic nemluví. Takže nechte na hlavě, klobouk není jen způsob ochrany před sluncem.

Hazentla: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jirkátor +16080/-4087

07.08.14 06:16

 

Klidně klobouk noste i v noci, proč by ne? Jak už bylo řečeno, je to módní doplněk, tak ať jím je v jakoukoliv denní dobu :) Ty brýle jsou vůbec specifické, myslím, že lidé prostě jen odkoukali od celebrit, že je nosí tak nějak 24 hodin denně, ale už jim nedošlo, že oni je nepoužívají primárně proti slunci, nebo aby vypadali cool, ale prostě protože tím zakrývají opuchlé oči z nedostatku spánku nebo se tím, že jim nebude vidět do očí, snaží chránit ty poslední zbytky soukromí, co ještě mají. Ale klobouku se to naštěstí netýká :)

Hazentla: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8735/-1219

06.08.14 22:54

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama