kolik stojí PRADA ?

aviv

18.12.15 14:37

Dnes jsem šla náhodou Pařížskou a zamilovala jsem se do jedněch šatů v Pradě. Hledala jsem je na internetu, jejich stránky mně přišly strašně nepřehledné, nicméně k šatům jsem objevila ještě kabelku a mám pocit, že alespoň jednu věc od nich musím mít. Jen mám problém, že vůbec netuším, jaká je cenová relace - 10, 20, 30 tis .? Přiznám se, že do obchodu tohoto druhu mám problém vkročit, většinou nakupuju přes internet, to i z bazaru a v takovém místě si připadám lehce nepatřičně. Budu ráda i za postřehy ohledně nakupování v Pařížské - jak se tam chová personál a jestli se nebudou divit, když tam vkročí osoba v normálním oblečení, případně ještě s dětma :) Rady abych si zajela do Milána případně jinam ( ikdyby to tam bylo levnější ) pro mě nejsou .)


Reklama

 

Kalhoty stojí cca 15 tisíc.. Předpokládám tedy, že šaty budou dražší, ale samozřejmě záleží na provedení…

Osobně znám nějaké lidi z personálu a vím, že jsou opravdu milí. Co se týče zákazníků, tak tam chodí nejen dámy na podpatcích, ale také spousta lidí v teplácích a teniskách… Takže toto bych, stejně jako nákup s dětmi, neřešila :)

aviv: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Bebunka +173/-48

18.12.15 16:47

 

No tak Prada stojí různě, hodně záleží na kolekci a konkrétních šatech - materiál, ozdoby atd. Ale řekla bych, že přes 20K nebudou, spíše tak 15-17K (možná i pod 10).
Jinak co se personlu týče, tak ten je speciálně vyškolený, aby se Vás až nepříjemně usmíval :D prostě to mají v popisu práce. Takže pokud se děti budou chovat slušně, vůbec bych to nehrotila:)

aviv: Odpověď mi pomohla, děkuji!

shoeslover +800/-171

18.12.15 15:25

 

Kdybyste někdo jel do Itálie na dovolenou, tak u města Civitanova (provincie Macerata) se nachází outlet Prady, v Montegranaro.

KatinkaH +1/-1

27.12.15 12:58

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama